30 квітня 2021 року
останні оновлення: 11 травня 2021 року

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади у Волинському обласному академічному театрі ляльок

«Волинський академічний обласний театр ляльок відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України 01.07.2016 р. № 497, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

художник-конструктор (по виготовленню ляльок).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи; для бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

Претенденти на цю посаду мають знати: історію образотворчого і театрального мистецтва, основи перспективи, кольорознавства, креслення; основи пластичної виразності ляльки та пристрої ігрових ляльок усіх схем і конструкцій; техніку руху ігрових ляльок, механізми внутрішнього руху очей, рота; правила і норми техніки безпеки та охорони праці.

Документи для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади приймаються протягом до 19 травня 2021 року (включно).

Перелік документів для подачі заявки на участь у конкурсі:

  • заява про участь у конкурсі у довільній формі;
  • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • витяг з трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • резюме.

Адреса, за якою подаються документи: м.Луцьк, вул.Кривий Вал, 18.    Контактний телефон: (0332) 72-31-63.   E-mail: volynpuppet@ukr.net

Конкурс відбудеться 20 травня 2021 року в приміщенні Волинського академічного обласного театру ляльок (м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 18). Про час проведення конкурсу кандидатам буде повідомлено додатково.

Витрати конкурсантів на проїзд, оренду житла не повертаються. При прийомі на роботу житло не надається. Форма працевлаштування – контрактна.»