01 квітня 2021 року
останні оновлення: 11 травня 2021 року

Увага конкурс!

Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на посаду директора Адміністрації Державного історико-культурного заповідника „Стародавній Володимир” у місті Володимирі-Волинському

 

  1. Строк приймання документів на участь у конкурсі

Документи на участь у конкурсі приймаються з 1 квітня 2021 року упродовж 30 днів.

 

  1. Початок формування конкурсної комісії

Управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації  (далі – орган управління) розпочинає формування конкурсної комісії з 1 квітня 2021 року.

 

  1. Умови проведення конкурсу

Конкурсний добір проводиться публічно.

Орган управління забезпечує відео- та аудіофіксацію всіх засідань конкурсної комісії та розміщує матеріали засідань конкурсної комісії на своєму офіційному веб-сайті.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

 

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України „Про захист персональних даних”;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

 

Особа, може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості.

 

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси: Київський майдан, 9, м. Луцьк, 43027, контактний телефон: (0332) 245 647  Ходань Петро Ярославович, електронна адреса: info@cult.voladm.gov.ua .

 

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

 

  1. Строки проведення конкурсу

Конкурсний добір починається 1 квітня  2021 року та закінчується не пізніше 1 червня 2021 року.

 

  1. Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі

Кваліфікаційні вимоги:

- вища освіта;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- володіння державною мовою;

- здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 

Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу культури особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї керівників органу управління.

 

Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу, додається.

Матеріально-технічна база

Перелік майна

Умови праці

Фінансовий звіт

Фінансовий звіт-баланс