20200622171956.png, фото
11 червня 2020 року
останні оновлення: 08 квітня 2021 року

Велике будівництво

Інформація щодо об’єктів будівництва, що реалізуються

в рамках проекту «Велике будівництво» у Волинської області

Школи

 • Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Башлики Ківерцівського району Волинської області
 • «Капітальний ремонт та улаштування спортивного майданчика із штучного покриття Турійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня по вул. Володимирська, 1 в смт Турійськ Турійського району Волинської області»
 • Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Піща, вул. Центральна, 84 Шацького району Волинської області
 • Нове будівництво учбових приміщень в комунальному опорному закладі " Луківськва загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей " по вул. Ляшука,4 в смт Луків Турійського району
 • «Реконструкція Горохівської ЗОШ І-ІІІ ступеня ім. І.Франка з добудовою їдальні та залу для занять хореографією по вул. Лисенка в м. Горохові Волинської області (коригування)»
 • Реконструкція (термомодернізація) навчально-виховного комплексу " Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 гімназія ім. А.П. Бринського " Маневицького району, Волинської області
 • Капітальний ремонт фасаду будівлі опорного навчального закладу "Люблинецька загальноосвітня школа I-III ступенів Люблинецької селищної ради Волинської області" по вул. Незалежності, 36 в смт Люблинець Ковельського району 

Садочки

 • Будівництво дошкільного навчального закладу на вулиці Молодіжній в с. Дачне Ківерцівського району Волинської області
 • Реконструкція навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Жиричі, вул. Центральна, 100 Ратнівського району Волинської області
 • Нове будівництво дитячого садка на 105 місць в селі Крупа Луцького району

Стадіони

 • Реконструкція Гірківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з добудовою класних кімнат, їдальні і спортзалу в с. Гірки Любешівського району по вул. Садовій, 8 (коригування)
 • Реконструкція навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільного навчального закладу с. Вербка Дубівської сільської ради" з добудовою спортивного залу, їдальні та новим будівнцитвом котельні по вул. Ватутіна, 108 в с. Вербка Ковельського району  (І черга)

 

Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Башлики Ківерцівського району Волинської області

Анотація: Основною  метою та  завданнями  для  досягнення  запланованих  цілей є забезпечення дітей с. Башлики початковою, базовою та повною загальною середньою освітою, створення якісних умов навчання, харчування та виховання, в тому числі фізичного, у відповідності до сучасних вимог, що сприятиме особистому становленню і творчій самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетентності, розвитку в неї цінного ставлення до світу природи, культури, людей і самої себе

Загальна кошторисна вартість – 113791,636 тис. грн

Залишок кошторисної вартості  –  83139,615 тис. грн

Результативність – 1369 осіб

«Капітальний ремонт та улаштування спортивного майданчика із штучного покриття Турійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня по вул. Володимирська, 1 в смт Турійськ Турійського району Волинської області»

Анотація: Реалізація Проекту дозволила створити сприятливі санітарно-гігієнічні та комфортні умови для здійснення навчально-виховного процесу та збереження здоров’я учнів;
значною мірою покращити енергозберігаючі показники, що призведе до суттєвих заощаджень коштів; покращити естетичний вигляд школи, а відповідно і селища Турійськ.
залучити до класів школи більшу кількість учнів, внаслідок того, що переважна більшість батьків при обранні школи для навчання своїх дітей віддають перевагу теплій і охайній школі.
Школа двоповерхова, але спортзалу немала. Тому улаштування спортивного майданчика з штучного покриття сприяє створенню умов для покращення фізичної підготовки учнів, сприятиме фізичному розвитку дітей, підвищенню інтересу до збереження і зміцнення здоров’я усіх учасників навчально-виховного процесу. Підвищено якість надання освітніх послуг для 370 учнів. Замінено дах з влаштуванням системи водовідводу, утеплено фасад. Влаштовано пандус біля входу в будівлю. Влаштовано майданчики у фізкультурно-спортивній зоні. Загальна площа  робіт становить 2200 кв. м.

Загальна кошторисна вартість –   20901,55 тис. грн

Залишок кошторисної вартості – 1188,674 тис. грн

Результативність –  5689 осіб

 

Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Піща, вул. Центральна, 84 Шацького району Волинської області

Анотація: Проектом передбачається реконструкція існуючого корпусу та  будівництво нового навчального корпусу – 2-х поверхової будівлі, яка складається з трьох блоків:

°   Блок А – Спортивний зал з допоміжними приміщеннями;
°   Блок Б – Навчальні класи з допоміжними приміщеннями;
°   Блок В – Харчоблок з допоміжними приміщеннями на першому поверсі та навчальні класи, актовий зал, бібліотека на другому поверсі.

Загальна кошторисна вартість – 56318,879 тис. грн

Залишок кошторисної вартості – 56196,257 тис. грн

Результативність – 1162 осіб

Нове будівництво учбових приміщень в комунальному опорному закладі "Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей " по вул. Ляшука,4 в смт Луків Турійського району

Анотація: В смт Луків Турійського району Волинської області проживає близько 3210 жителів, з яких 446дітей шкільного віку. При об’єднанні Соминської, Миляновичівської та Луківської громад утворилася Луківська ОТГ, населення якої складає 4614 жителів. Однією з найголовніших проблем цієї території є відсутність належних умов навчання школярів місцевої школи, яка є опорним закладом. Навчальний корпус, в якому навчається початкова ланка знаходиться на значній відстані від головного корпусу і перебуває в аварійному стані. У школі відсутній спортивний зал для проведення уроків фізичної культури, уроки фізичної культури при сприятливих погодних умовах проходять на вулиці, а під час опадів у класах.

Загальна кошторисна вартість – 27746,487 тис. грн

Залишок кошторисної вартості – 11787,593 тис. грн

Результативність – 3210 осіб

 

«Реконструкція Горохівської ЗОШ І-ІІІ ступеня ім. І.Франка з добудовою їдальні та залу для занять хореографією по вул. Лисенка в м. Горохові Волинської області (коригування)»

Анотація: Підвищено якість надання освітніх послуг для 140 учнів, добудовою їдальні та залу для занять хореографією площею добудови 681,1 кв м, здійснено реконструкцію КТП та кабельної лінії КЛ 0,4 кВ. Збудовано зовнішні мережі та споруди водопостачання, водовідведення, теплопостачання та газопостачання. Паливна. Зовнішні мережі водопостачання. Зовнішні мережі каналізації. Зовнішня тепломережа. Загальна площа реконструкції становить 1105,9 к м.

Загальна кошторисна вартість – 19335,12 тис. грн

Залишок кошторисної вартості –  230,743 тис. грн

Результативність – Понад 9 тис. чоловік

 

Реконструкція (термомодернізація) навчально-виховного комплексу "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 гімназія ім. А.П. Бринського "Маневицького району, Волинської області

Анотація: Створення належних (санітарно-гігієнічних, пожежних) умов для проведення навчально-виховного процесу в школі, необхідного температурного режиму в навчальному закладі із використанням новітніх енергозберігаючих технологій, покращення умов навчання для здобування якісної освіти. Зазначені заходи проекту вперше впроваджуються на території Маневицького району.

Загальна кошторисна вартість –15060,158 тис. грн

Залишок кошторисної вартості – 7036,306 тис. грн

Результативність – 6370 осіб

Капітальний ремонт фасаду будівлі опорного навчального закладу "Люблинецька загальноосвітня школа I-III ступенів Люблинецької селищної ради Волинської області" по вул. Незалежності, 36 в смт Люблинець Ковельського району

Анотація: В умовах постійно зростаючих цін на основні види енергоресурсів та значної зовнішньоекономічної залежності від постачальників енергоносіїв, питання покращення показників енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів в бюджетних установах, набувають особливої актуальності у зв’язку із нагальною необхідністю економії бюджетних коштів на їх утримання.

Загальна кошторисна вартість – 5904,019 тис. грн

Залишок кошторисної вартості –  540,13 тис. грн

Результативність – 6583 осіб

 

Будівництво дошкільного навчального закладу на вулиці Молодіжній в с. Дачне Ківерцівського району Волинської області

Анотація: Проектом передбачене будівництво дошкільного навчального закладу, паливної, артезіанської свердловини, навісу для палива.
Результатом будівництва стане дошкільний навчальний заклад, а саме дитячий садок на 4 групи (75 дітей): старша група – 20 дітей, середня група – 20 дітей (2 групи), ясельна група – 15 дітей.

Загальна кошторисна вартість – 31320,596 тис. грн

Залишок кошторисної вартості –  20786,828 тис. грн

Результативність – 3650 осіб

 

Реконструкція навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Жиричі, вул. Центральна, 100 Ратнівського району Волинської області

Анотація: Проектним рішенням передбачена реконструкція існуючої будівлі дитячого садка села Жиричі (буде влаштовано 1 група (ясла на 15 дітей), харчоблок та їдальня)  та двоповерхова добудова, де розміщуватиметься 4 групових осередки, спортивний зал, актовий зал, допоміжні приміщення, кабінети завідувача, музпрацівника, медсестри та методичний.

Загальна кошторисна вартість – 23168,504 тис. грн

Залишок кошторисної вартості –  19784,237 тис. грн

Результативність –  2292 осіб

Нове будівництво дитячого садка на 105 місць в селі Крупа Луцького району

Анотація: Проблема обумовлена відсутністю дошкільного навчального закладу на території с.Крупа Підгайцівської сільської ради, що в свою чергу обмежує (порушує) права дітей на здобуття якісної дошкільної освіти.  Фінансування будівництва ведеться за кошти державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету. Будівництво нового дошкільного навчального закладу сприятиме доступності дошкільної освіти за місцем проживання та збільшенню охоплюваності якісними освітніми послугами дошкільнят, що відповідно покращить комфортність проживання в громаді.

Загальна кошторисна вартість – 38879,637 тис. грн

Залишок кошторисної вартості –  11227,477 тис. грн

Результативність –  913 осіб

 

Реконструкція Гірківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з добудовою класних кімнат, їдальні і спортзалу в с. Гірки Любешівського району по вул. Садовій, 8 (коригування)

Анотація: Проектом передбачається добудова класних кімнат, їдальні та спортзалу, влаштування санітарних кімнат. Теплопостачання школи передбачено від запроектованої паливної. Для забезпечення потреб у воді і для відводу стоків передбачається влаштувати системи водопостачання, каналізації та локальних очисних споруд.

Загальна кошторисна вартість – 46909,856 тис. грн

Залишок кошторисної вартості –  35570,453 тис. грн

Результативність –  778 осіб

Реконструкція навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільного навчального закладу с. Вербка Дубівської сільської ради" з добудовою спортивного залу, їдальні та новим будівнцитвом котельні по вул. Ватутіна, 108 в с. Вербка Ковельського району  (І черга)

Анотація: Потреба в будівництві спортивного залу, їдальні, котельні та реконструкції існуючих приміщень школи та дитячого садка і зумовлена тим, що учні навчального закладу не мають можливості повноцінно займатися фізичною культурою та спортом, особливо в зимовий період, харчуватися в їдальні, яка відповідає високим сучасним санітарно-гігієнічним вимогам, перебувати в приміщеннях, які не провокують застудні хвороби тощо.

Загальна кошторисна вартість – 56116,38 тис. грн

Залишок кошторисної вартості –  30861,99 тис. грн

Результативність – 3636 осіб