Останні новини
Кожен з нас має презентувати себе європейцем

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем Європи

Волинь: оперативна інформація на 15 травня

За минулу добу на Волині зареєстровано 206 випадків захворювання на COVID-19

Голова ОДА Юрій Погуляйко взяв участь у засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС

Питання створення безпечних умов для проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань в умовах епідемії Covid-19 обговорили під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 14 травня 2021 року.

Запровадження Урядом граничних торговельних надбавок на паливо – це вимушений і тимчасовий захід на період карантину

Сьогодні, 14 травня, Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою запровадив граничні торговельні надбавки (націнки) на паливо на період дії карантину. Продавці палива повинні враховувати цю надбавку під час встановлення роздрібної ціни на пальне, що реалізується через мережу АЗС.

Заступниця голови ОДА взяла участь у засіданні круглого столу з питань ратифікації Стамбульської конвенції

У травні 2021 року виповнюється 10 років з дня відкриття для підписання Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок та домашньому насильству (Стамбульська конвенція).

У Луцьку вшанували пам’ять українців, які стали жертвами політичних репресій та українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни

У Луцьку сьогодні, 14 травня 2021 року, вшанували пам’ять жертв політичних репресій та тих, хто рятував євреїв від масового знищення. Зокрема, в області й в Україні вперше відзначається День пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни. Відповідну постанову Верховна Рада ухвалила 2 лютого 2021 року.

Уперше за багато років в Україні зменшилася кількість олігархів, і процес деолігархізації триватиме – Володимир Зеленський

Процес деолігархізації в Україні триватиме, допоки всі олігархи не стануть просто представниками великого бізнесу. Реформи, які проводяться у країні, мають на меті зробити Україну зрозумілою світові та забезпечити громадянам заможне й комфортне життя. Про це написав Президент України Володимир Зеленський у своїй колонці для видання «Фокус».

Приватизація держмайна – це нові робочі місця, інвестиції та надходження у бюджет

У 2020 році в Україні розпочався активний процес приватизації державного та комунального майна. Завдяки приватизації з’являються нові робочі місця, модернізуються активи, надходять інвестиції та поповнюється бюджет.

Волинь: оперативна інформація на 14 травня

За минулу добу на Волині зареєстровано 228 випадків захворювання на COVID-19