Останні новини
На Київщині відновили електрику та газопостачання, у Харкові запустили міський транспорт

У Київській області 16 травня відновили електрику в 15 населених пунктах. В Ірпені на 96% відновлено газопостачання, повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко. 

На Волинь переїхало швейне підприємство з Донеччини

У Турійській громаді розпочало роботу швейне підприємство, що переїхало на Волинь з Краматорська Донецької області. На сьогодні тут запущений пошивний цех, однак у планах ще відкрити розкрійний цех. Це стало відомо під час робочої поїздки начальника військової адміністрації Юрія Погуляйка на Турійщину.

Волинь продовжує приймати внутрішніх переселенців з інших областей

Вчора, 16 травня, у Волинській області розселили майже 190 внутрішніх переселенців.

Українські герої потрібні Україні живими – це наш принцип – звернення Президента Володимира Зеленського

«Непростий день. Але і цей день, як і всі інші, спрямований на те, щоб уберегти нашу країну й наших людей. Завдяки діям українських військових – Збройних Сил України, розвідки, а також переговорної групи, Міжнародного комітету Червоного Хреста й ООН маємо надію, що вдасться зберегти життя наших хлопців. Хочу підкреслити: українські герої потрібні Україні живими. Це наш принцип. Думаю, що ці слова зрозуміє кожна адекватна людина». Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 82-го дня війни.

За тиждень в області захворіло 25 осіб на COVID-19, а одужало 60

З 9 по 15 травня 2022 року на Волині епідеміологи зареєстрували 25 випадків захворювання на COVID-19.

Стало відомо, скільки залізничних колій та мостів зруйнувала в Україні держава-терорист росія

За час повномасштабної війни держава-терорист росія завдала збитків цивільній інфраструктурі України на понад 90 млрд доларів. Йдеться лише про задокументовані обсяги руйнувань, які стають більшими з кожним днем.

Волиняни та жителі області можуть подати вакансію та знайти роботу в декілька кліків

Нагадаємо, ІТ фахівці Master of Code Global спільно з обласною військовою адміністрацією та Волинський обласний центр зайнятості розробили у Телеграмі канал для пошуку роботи та чат-бот для подачі вакансій.

За минулі вихідні на Волині знайшли прихисток понад 500 переселенців

За час повномасштабної війни Волинь прийняла 65 724 вимушено переселених українців. За минулі вихідні розміщено та забезпечено речами першої необхідності понад пів сотні переселенців.

Робимо все, щоб зберігати максимальну увагу світу до України та наших потреб – звернення Президента Володимира Зеленського

[Переслано від Офіс Президента] [ Відео ] «Наступного тижня, як завжди, буде багато міжнародної активності, у якій братиму участь. Ключове – це зброя та фінансова підтримка для України. Працюємо для посилення санкцій проти Росії. Робимо все, щоб підтримувати максимальну увагу світу до України. Для цього буду спілкуватися з американськими студентами. На 23 травня заплановане звернення до учасників Форуму в Давосі. Обов'язково продовжу звертатися до парламентів європейських держав – партнерів України. Працюємо також і над тим, щоб розширити географію таких спеціальних виступів у парламентах на країни Африки та Азії». Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 81-го дня війни.