Останні новини
Ще на одній ділянці дороги Волині стартували ремонтні роботи

Дорожники розпочали відновлювати автошлях від с. Війниця до смт Локачі Володимир-Волинського району. Це більше як 5 кілометровий відрізок дороги Т-03-11 Р-14/Седлище – Камінь-Каширський – Ковель – /М-19/ – Колодяжне – Локачі – /Н-17/.

Волинь: оперативна інформація на 28 жовтня 2021 року

За минулу добу на Волині зареєстровано 587 випадки захворювання на COVID-19

Безбар'єрність має стати суспільною нормою: відбулося засідання Ради безбар'єрності

Будівельна готовність реконструкції НВК у с. Вербка Ковельського району – понад 60%

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, його перший заступник Сергій Мовенко, 26 жовтня 2021 року оглянув хід будівельних робіт у навчально-виховному комплексі с. Вербка Ковельського району.

Відбулась зустріч керівництва області та Генерального консула Чеської Республіки у Львові Давіда Нови

27 жовтня 2021 року керівництво області, зокрема голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко та голова обласної ради Григорій Недопад, мали зустріч із Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Давідом Нови.

На Ковельщині ремонтують дорогу між селами Зелена та Білашів

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» на Волині триває ремонт автомобільної дороги місцевого значення Ковель – Білашів – Перковичі. А саме реконструкція її 8-ми кілометрової ділянки від села Зелена до села Білашів, яка стартувала у вересні поточного року.

Волинь: оперативна інформація на 27 жовтня 2021 року

За минулу добу на Волині зареєстровано 654 випадки захворювання на COVID-19

Осінні канікули у навчальних закладах Волині будуть продовжені до 7 листопада

Про це стало відомо під час позачергового засідання Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 26 жовтня 2021 року, за участю голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка.

«Велика реконструкція» садиби Косачів у Колодяжному: тривають зовнішні роботи

Про це стало відомо під час робочої поїздки першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Мовенка на Ковельщину, зокрема у село Колодяжне, де знаходиться літературно-меморіальний музей Лесі Українки.