Останні новини
Одна з луцьких шкіл отримала меблі для учнів завдяки ініціативі волонтерів

Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко зустрівся із командою благодійного фонду «Сучасна Україна». Очільник області особисто подякував волонтерам за їх роботу. У співпраці із закордонними партнерами представники фонду регулярно доправляють в Україну гуманітарні вантажі.

Просування ґендерної рівності: заступниця голови ОДА долучилася до фінальної конференції проєкту ООН Жінки

В Києві відбулась фінальна конференція проєкту ООН Жінки «Просування ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні», який тривав з 2019 до 2023 року.

Генератори, медикаменти, ковдри, одяг: Волинь відправила гуманітарну допомогу Херсонщині

Черговий гуманітарний вантаж в Херсонську область вдалося зібрати та відправити завдяки спільній роботі Благодійного фонду "Сучасна Україна", міжнародних партнерів з Італії, Німеччини, Чехії, Польщі, місцевих підприємців та Волинської ОВА.

«Честь. Мужність. Закон»: волинських нацгвардійців привітали із професійним святом

Напередодні Дня Національної гвардії України в Луцьку привітали військових з професійним святом. 26 березня минає дев’ята річниця від створення військового формування. До заходу долучилися представники обласної та місцевої влади, священнослужителі, військовослужбовці та керівники вищих навчальних закладів.

Ти як? У межах ініціативи Олени Зеленської українцям розкажуть про важливість піклування про ментальне здоров’я

Піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку. Провідником на цьому шляху покликана стати комунікаційна кампанія, яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

На Волині розпочали посів ярих культур

Погодні умови на Волині дозволили господарникам розпочати весняну посівну кампанію.

Чи впливає прийом гормональних препаратів на вакцинацію від різних інфекцій?

Перш за все, гормональні препарати охоплюють дуже широкий спектр ліків, що містять у собі гормони. Гормони – це речовини, які виділяються нашими залозами та регулюють різні процеси в організмі. У ліках ці гормони можуть бути як природного, так і синтетичного походження.

Більше 400 продуктових наборів для жителів Харкова: Волинь допомогла відправити гуманітарну допомогу

Пенсіонери, люди з інвалідністю, багатодітні сім’ї, внутрішньо переміщені особи в Харкові отримали 403 продуктових набори.

«Ми відкриті і нікому не відмовимо, більше того - ми прислуховуємось», - очільник Бюро економічної безпеки під час зустрічі з представниками бізнесу та місцевого самоврядування Волині

22 березня 2023 року у рамках робочої поїздки керівництва Бюро економічної безпеки України до Волинської області відбулась відкрита зустріч очільника БЕБ Вадима Мельника на начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка з представниками інститутів громадянського суспільства, бізнесу та місцевого самоврядування Волині.