20 лютого 2020 року
останні оновлення: 20 лютого 2020 року

Форум ділових можливостей «Україна-Білорусь 2020»

Інформація щодо проведення «Форуму ділових можливостей «Україна-Білорусь 2020»

 

За інформацією Посольства України в Республіці Білорусь Торгово-промислова палата України спільно з Білоруською торгово-промисловою палатою організовують проведення 1-2 квітня 2020 року в м. Мінськ «Форуму ділових можливостей «Україна-Білорусь 2020».

Основною метою заходу є ознайомлення представників українського малого та середнього бізнесу з особливостями виходу та роботи на білоруському ринку, практичним досвідом роботи українських компаній та бізнесменів в Республіці Білорусь, рекомендаціями щодо участі бізнесу в заходах Третього форуму регіонів України та Білорусі, інструментами захисту власних інтересів в досудовому порядку, а також розширення ділових контактів українського малого та середнього бізнесу в Республіці Білорусь.

Для цього заплановано проведення пленарного засідання, ділових переговорів з білоруською стороною, а також відвідування компаній, в т.ч. спільного українсько-білоруського підприємства-резидента Вільної економічної зони «Мінськ» (проект програми Форуму ділових можливостей додається).

Участь у Форумі ділових можливостей представників облдержадміністрації, які відповідають за зовнішньоекономічну діяльність, також була б корисною у контексті набуття ними практичних знань про функціонування ринку Республіки Білорусь, отримання рекомендацій щодо виходу, роботи та захисту інтересів бізнесу області в Білорусі, ознайомлення з форматом проведення та можливими варіантами участі ОДА та бізнесових кіл області в заходах Третього форуму регіонів України та Білорусі, встановлення контактів з представниками профільних органів влади та організацій Республіки Білорусь (Міністерство економіки, Державний митний комітет, Гродненський облвиконком - головний організатор Третього форуму регіонів, Білоруська універсальна товарна біржа, Білоруська Торгово-промислова палата тощо), а також демонстрації економічного потенціалу Волинської області шляхом, зокрема, поширення друкованої презентаційної продукції рамках заходу.

Уразі зацікавленості представників малого та середнього бізнесу області, щодо участі у форумі делегації бізнесових кіл та забезпечення їх участі в заході здійснює Торгово-промислова палата України (опис заходу, умови участі та контактні лані організаторів доступні за посиланням на Інтернет-сайті ТПП України – https://www.ucci.og.ua/events/forums-and-conferences/forum-dilovikn-mozlivostei-ukraina-bilorus-2020.

У Посольстві Республіки Білорусь контактна особа - перший секретар Тимофєєв Антон (с-mаіі: anton.tymofieivev@mfa.gov.ua .+375-25-503-27-11).

Проект програми Форуму ділових можливостей