20 травня 2021, 17:25
останні оновлення: 16 травня 2024

Розпорядження голови від 23 березня 2021 року № 139

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ

23 березня 2021 року                          м. Луцьк                                          № 139

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, у тому числі учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, внутрішньо переміщеним особам на поліпшення матеріально-побутових умов, малозабезпеченим пенсіонерам, затвердженого розпорядженням голови Волинської обласної державної адміністрації від 04 лютого 2019 року № 54

Зареєстровано в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м.Львів)

05 квітня 2021 року за № 17/2230

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Регіональної цільової програми соціального захисту населення на 2019–2022 роки (зі змінами), затвердженої рішенням Волинської обласної ради від 20.12.2018 № 22/3, у зв’язку з реорганізацією районних державних адміністрацій відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1635

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Внести до Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, у тому числі учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, внутрішньо переміщеним особам на поліпшення матеріально-побутових умов, малозабезпеченим пенсіонерам (далі – Порядок), затвердженого розпорядженням голови Волинської обласної державної адміністрації від 04 лютого 2019 року № 54, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області 11 лютого 2019 року № 19/1773, такі зміни:

1) пункт 1 розділу ІІ Порядку викласти у такій редакції:

«1. Для отримання одноразової грошової матеріальної допомоги (далі – допомога) особа письмово звертається до органів державної влади, місцевого самоврядування з відповідною заявою, до якої додає: належним чином завірену копію паспорта та реєстраційного номеру облікової картки платника податків, довідку про доходи всіх членів сім’ї за останні шість місяців, довідку з лікувального закладу про необхідність лікування (за потреби), довідку про пожежу (за потреби), документ, що підтверджує участь в антитерористичній операції (за потреби) та згоду на обробку та використання персональних даних»;

2) пункт 2 розділу ІІІ Порядку викласти у такій редакції:

«2. Центр надсилає запит на проведення обстеження матеріально-побутових умов проживання заявника та його сім’ї відповідним сільським, селищним, міським радам за місцем його проживання.

В акті обстеження матеріально-побутових умов сім’ї в обов’язковому порядку зазначають склад сім’ї особи, яка звернулася за допомогою.

Центр разом із відповідною сільською, селищною, міською радою організовують збір документів, необхідних для розгляду на Комісії»;

3) пункт 6 розділу ІІІ Порядку доповнити абзацом сьомим такого змісту:
«бійцям-добровольцям та капеланам-добровольцям, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції/операції об’єднаних збройних сил, – 10 000 гривень щороку».

  1. Юридичне управління апарату Волинської обласної державної адміністрації (Віталій Потапенко) подати це розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).
  1. Управлінню інформаційної політики та цифрової трансформації Волинської обласної державної адміністрації (Каріна Мариневич) забезпечити його офіційне опублікування.
  1. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Перший заступник голови                                                  Сергій МОВЕНКО                  

Вікторія Мельник 778 210

Опубліковано у громадсько-політичному тижневику «Волинська газета» 20 травня 2021 року № 20 (1332).