07 березня 2019, 15:18
останні оновлення: 16 травня 2024

Розпорядження від 28 лютого 2019 року № 105 "Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для окремих категорій осіб у 2019 році"

 

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

28 лютого 2019 року                        м.Луцьк                                                № 105

Про затвердження розміру

щомісячної готівкової виплати           

для окремих категорій осіб                 

у 2019 році                                      

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції

у Волинській області

05 березня 2019 року за № 22/1776

 

Відповідно до статті 91 Бюджетного кодексу України та постанов Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 196 «Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування», від 14 березня 2018 року № 197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах», з метою надання готівкової пільги на проїзд окремим категоріям громадян:

  1. Затвердити на 2019 рік розмір щомісячної готівкової виплати для окремих категорій осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, у сумі 82,5 гривні.

Розмір щомісячної готівкової виплати визначається шляхом множення середньої вартості проїзду у міському комунальному транспорті в області – 2,75 гривні на 30 поїздок.

  1. Органи місцевого самоврядування мають право приймати рішення щодо збільшення кількості поїздок та розміру суми щомісячної готівкової виплати для окремих категорій осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, та встановлювати інші категорії громадян, яким здійснюватиметься виплата готівкової пільги.
  2. Фінансування витрат, пов’язаних з наданням пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, здійснюється за рахунок місцевих бюджетів відповідно допідпункту «ґ»пункту 3 частини першої статті 91 Бюджетного кодексу України.
  3. ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1) юридичне управління апарату обласної державної адміністрації (В.Потапенко) подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Волинській області;

2) відділ інформаційної політики обласної державної адміністрації (К.Мариневич) оприлюднити це розпорядження на офіційному сайті облдержадміністрації.

  1. Це розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації з дня оприлюднення.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації С.Мишковець.

Голова                                                                                                 О.САВЧЕНКО

Гобод 778 109