13 грудня 2019, 16:15
останні оновлення: 16 травня 2024

Розпорядження голови від 12 грудня 2019 року № 740 «Про відмову у видачі ліцензії з транспортування теплової енергії ТОВ «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ЛЬВІВ»

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ

12 грудня 2019 року                          м.Луцьк                                               № 740      

Про відмову у видачі ліцензії з транспортування теплової енергії

  ТОВ «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ЛЬВІВ»

                Відповідно до пункту 1 частини третьої статті 13  Закону України «Про ліцензування господарської діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, постанов Кабінету Міністрів України» (зі змінами та доповненнями), ураховуючи протокол ліцензійної комісії облдержадміністрації від 10 грудня 2019 року № 11:

  1. Відмовити товариству з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ЛЬВІВ» (код ЄДРПОУ 39674924, місцезнаходження: 79018, Львівська обл., м.Львів, вул. Героїв УПА, буд. 72) у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами у зв’язку з невідповідностю здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії, а саме: здобувачем ліцензії не надано в повному обсязі документи, що підтверджують перебування на законних підставах у власності здобувача ліцензії теплових мереж, які б забезпечили транспортування теплоносія від джерела теплової енергії (в даному випадку теплогенератора модульного ТМ-Т-1200) до теплового вводу споживача (будівлі КЕВ м.Володимир-Волинський або інше).
  2. Відповідно до частини четвертої статті 13 Закону України «Про ліцензування господарської діяльності» у разі відмови у видачі ліцензії на підставі встановлення невідповідності здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії, здобувач ліцензії може подати до органу ліцензування нову заяву про отримання ліцензії після усунення причин, що стали підставою для прийняття такого рішення.
  3. Відділу інформаційної політики обласної державної адміністрації (Каріна Мариневич) забезпечити оприлюднення розпорядження на офіційному вебсайті обласної державної адміністрації на наступний день після підписання.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Валентина Цьося.

Перший заступник голови                                                  Олександр КИРИЧУК

Андрій Пиріг 778 119