29 грудня 2020, 17:27
останні оновлення: 16 травня 2024

Розпорядження голови від 29 грудня 2020 року № 787 «Про затвердження річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням ліцензійних вимог провадження освітньої діяльності»

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ

29  грудня 2020 року                           м. Луцьк                                          № 787    

Про затвердження річного плану здійснення заходів

державного нагляду (контролю) за додержанням ліцензійних вимог провадження освітньої діяльності закладами освіти на 2021 рік

Відповідно до статті 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2018 року № 902 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері освітньої діяльності, що підлягає ліцензуванню, та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством освіти і науки, обласними, Київською міською державними адміністраціями»,  спільного наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної регуляторної служби України від 07 серпня 2017 року №1170/81 «Про затвердження Вимог до оформлення річних та комплексного планів здійснення заходів державного нагляду (контролю), унесення змін до них та звіту щодо їх виконання» (зі змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 серпня 2017 року за № 1053/30921, з метою здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладами освіти на 2021 рік:

  1. Затвердити річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) органу ліцензування за дотриманням вимог ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладами освіти на 2021 рік, що додається.
  2. Комісії з питань ліцензування здійснити перевірку за додержанням вимог ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладами освіти відповідно до річного плану на 2021 рік, затвердженого пунктом 1 цього розпорядження.
  3. Управлінню інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації (Каріна Мариневич) забезпечити оприлюднення розпорядження на офіційному вебсайті обласної державної адміністрації.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Мовенка.
Перший заступник голови                                                         Сергій МОВЕНКО
Людмила Плахотна 722 354