08 лютого 2024, 16:51
останні оновлення: 16 травня 2024

Розпорядження від 25 січня 2024 року № 33

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

25 січня 2024 року                                    Луцьк                                                        № 33

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, постраждали від збройної агресії Російської Федерації, за зверненням до депутатів Волинської обласної ради, та Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та ветеранам ОУН – УПА, жителям Волинської області, яким виповнилось 100 і більше років, сім’ям осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції гідності

Зареєстровано в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції

29 січня 2024 року за № 7/497

Відповідно до частини першої статті 6, частин першої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 4 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 року № 252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», Регіональної цільової програми соціального захисту населення на 2024–2028 роки, затвердженої наказом начальника Волинської обласної військової адміністрації від 16 жовтня 2023 року № 386,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, постраждали від збройної агресії Російської Федерації, за зверненням до депутатів Волинської обласної ради, що додається.
  2. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та ветеранам ОУН – УПА, жителям Волинської області, яким виповнилось 100 і більше років, сім’ям осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції гідності, що додається.
  3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 04 лютого 2019 року № 54 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області 11 лютого 2019 року за № 19/1773.
  4. Юридичне управління апарату Волинської обласної державної адміністрації (Віталій Потапенко) подати це розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.
  5. Департамент соціальної та ветеранської політики Волинської обласної державної адміністрації (Оксана Гобод) забезпечити офіційне опублікування цього розпорядження.
  6. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
  7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Волинської обласної державної адміністрації Мирославу Якимчук.

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та ветеранам ОУН – УПА, жителям області, яким виповнилось 100 і більше років, сім’ям осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності

Додаток до Порядку

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, постраждали від  збройної агресії Російської Федерації, за зверненням до депутатів Волинської обласної ради

Додаток 1

Додаток 2

 

Начальник                                                                             Юрій ПОГУЛЯЙКО

 

Опубліковано в інформаційній газеті «Твій вибір» 08 лютого 2024 року № 6 (917).