11 жовтня 2018, 17:42
останні оновлення: 16 травня 2024

Розпорядження від 11 жовтня 2018 року № 671 "Про відмову у видачі ліцензій з транспортування та постачання теплової енергії"

 

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

11 жовтня 2018 року                        м.Луцьк                                                №  671    

Про відмову у видачі ліцензій

з транспортування та постачання теплової енергії

ТзОВ «ЕНЕРГОТРАНССЕРВІС-СВ»

 

                Відповідно до частини 2 статті 6 та пункту 1 частини 3 статті 13 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 22 березня 2017 року № 308 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, постанов Кабінету Міністрів України» (зі змінами та доповненнями), ураховуючи протокол ліцензійної комісії обласної державної адміністрації від 04 жовтня 2018 року № 7:   

  1. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГОТРАНССЕРВІС-СВ» (код ЄДРПОУ 41458908, місцезнаходження: 44400, Волинська область, Старовижівський район, селище міського типу Стара Вижівка, вулиця Лесі Українки, будинок 2 В) у видачі ліцензій на право провадження господарської діяльності з транспортування та постачання теплової енергії у зв’язку з встановленням невідповідності здобувача ліцензій ліцензійним умовам, встановленим для провадження видів господарської діяльності, зазначених у заявах про отримання ліцензій.
  2. Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації (А.Пиріг) упродовж трьох робочих днів з дати видання розпорядження у письмовій формі повідомити ТзОВ «ЕНЕРГОТРАНССЕРВІС-СВ» про прийняте рішення.
  3. Відділу інформаційної політики обласної державної адміністрації (К.Мариневич) забезпечити оприлюднення розпорядження на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації на наступний день після підписання.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації С.Кошарука.

Голова                                                                                                  О.САВЧЕНКО

Пиріг 778 119