12 червня 2023, 10:50
останні оновлення: 16 травня 2024

Розпорядження від 16 травня 2023 року № 218

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

16 травня 2023 року                           Луцьк                                               № 218

Про затвердження Порядку проведення конкурсів на укладення угод серед претендентів на першочергове зарахування до закладів вищої (фахової передвищої) медичної, мистецької та педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням  

Зареєстровано в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції

22 травня 2023 року за № 55/391

Відповідно до частини першої статті 6, пункту 3 частини першої статті 22, частин першої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини першої статті 4 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», пункту 4 Порядку реалізації права на першочергове зарахування до закладів вищої (фахової передвищої) медичної, мистецької та педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням осіб, які уклали угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2018 року № 417 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України  від 03 червня 2020 року № 454), з метою задоволення потреб сіл, селищ або селищ міського типу у медичних (фармацевтичних), мистецьких та педагогічних кадрах 

ЗОБОВ'ЯЗУЮ: 

  1. Затвердити Порядок проведення конкурсів на укладення угод серед претендентів на першочергове зарахування до закладів вищої (фахової передвищої) медичної, мистецької та педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням, що додається.
  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 06 березня 2019 року № 120 «Про затвердження Порядку реалізації конкурсів на укладання угод серед претендентів на першочергове зарахування до закладів вищої медичної та педагогічної освіти за державним (регіональним замовленням)», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області 13 березня 2019 року за № 24/1778.
  1. Юридичне управління апарату Волинської обласної державної адміністрації (Віталій Потапенко) подати це розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.         
  1. Це розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації у Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції з дня його офіційного опублікування.
  1. Департамент культури, молоді та спорту (Олександр Хвіщук), управління охорони здоров'я (Юрій Легкодух), управління освіти і науки (Наталія Матвіюк) Волинської обласної державної адміністрації забезпечити організацію та проведення конкурсів відповідно до Порядку проведення конкурсів на укладення угод серед претендентів на першочергове зарахування до закладів вищої (фахової передвищої) медичної, мистецької та педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням, затвердженого цим розпорядженням.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Волинської обласної державної адміністрації Юрія Гупала.

Долдаток. Інформація про прогнозовану потребу у фахівцях з вищою освітою медичних (фармацевтичних), мистецьких та педагогічних спеціальностей у сільській місцевості або селищі міського типу з урахуванням можливостей забезпечення таких фахівців безоплатним користуванням житлом з опаленням і освітленням у межах установлених норм на строк не менше ніж три роки

Начальник                                                                                Юрій ПОГУЛЯЙКО

Опубліковано у громадсько-політичному тижневику «Волинська газета»  07 червня 2023 року № 23 (1439).