Новини Волині

У перспективі ми відійдемо від інтернатів, – Юлія Соколовська

Сьогодні, 5 грудня 2019 року, директор департаменту соціального захисту населення Оксана Гобод та начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна беруть участь у засіданні координаційної ради з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, що проходить у місті Києві.

Детальніше
В області триває робота з відбору проектів на фінансування з ДФРР у 2020 році

Одинадцять перехідних об’єктів незавершеного будівництва будуть включені у перелік об’єктів, що фінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

Детальніше
У Волинську область надійшли кошти для завершення у 2019-му році 5-ти об’єктів з ДФРР

Відповідно до розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.11.2019р. № 1191 у Волинську область наді йшли кошти на ряд об’єктів ДФРР, які завершать до кінця поточного року.

Детальніше
Волинська делегація бере участь в Західноукраїнському Форумі «Розвиток та безпека місцевих доріг»

В Рівному проходить Західноукраїнський Форум «Розвиток та безпека місцевих доріг» за участю представників західних областей України, делегацій з Туреччини, Словенії, Білорусі, Китаю, Литви, Італії, Німеччини. Основна мета форуму: покращення дорожньої інфраструктури України.

Детальніше
Олексій Гончарук: Країні потрібні нові робочі місця та успішні підприємці!

З 1 лютого 2020 року, в Україні стартує потужна програма підтримки мікро- та макробізнесу.

Детальніше
В обласному центрі Волині пройшла акція «Збережи життя – зупини насильство»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проходить всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» спрямована на привернення уваги суспільства до проблем насильства у різних сферах громадського життя, активізації спільних зусиль органів державної влади та громадських організації задля викорінення насильства, як явища.

Детальніше
Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко відвідав Маневицький район

Приступивши до роботи, перш за все, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко хоче ознайомитися із станом справ в області особисто, тож у перший робочий день здійснив робочу поїздку в Маневицький район.

Детальніше
Майже тисячу гектарів волинської землі отримали у 2019 році учасники бойових дій

У головному управлінні Держгеокадастру у Волинській області протягом 2019 року надали у власність учасникам АТО/ООС 559 земельних ділянок площею 903,2 га.

Детальніше
Луцький військовий госпіталь продовжує лікувати хворих, ліквідація наслідків пожежі майже закінчилася

Луцький військовий госпіталь оговтується від пожежі, що сталася в ніч з 19 на 20 вересня цього року.

Детальніше