Новини Волині

Пам‘ятаємо кожного, хто боровся за Україну

Пам‘ять бійців, що загинули під Волновахою у 2014-му році, вшанували сьогодні, 22 травня, у Луцьку. 

Детальніше
В області відбувся благодійний турнір з волейболу

Сьогодні в області відбувся турнір з волейболу серед дівчат. Привітати учасників змагань завітав начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Детальніше
21 травня 2022 року в Україні відзначають День Європи

Традиційно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи, цьогоріч він – в умовах повномашабного вторгнення росії в Україну. І тут доречна усім відома фраза «друзі пізнаються в біді». Саме європейські країни першими підтримали Україну у цей нелегкий час.  

Детальніше
Часи змінюються – їх цінності ні: на Волині активно працює сучасне фермерське господарство

На Волині працює сучасне фермерське господарство з органічного виробництва молока та молочної продукції. Підприємство уже більш як десятиліття постачає на український ринок органічну продукцію. Особливим попитом користується молочна продукція.

Детальніше
Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко з робочим візитом на Волині

Спільна зустріч начальника обласної військової адміністрації Юрія Погуляйка, голови обласної ради Григорія Недопада та президента Української асоціації футболу Андрія Павелка відбулась сьогодні, 20 травня 2022 року, у стінах головної адмінбудівлі краю.

Детальніше
Статус ВПО на Волині отримали майже 60,5 тисяч вимушених переселенців

В Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб вже обліковано майже 60,5 тисяч переселенців, які облаштувалися на Волині.

Детальніше
Україна оновить весь парк локомотивів та вагонів – Мінінфраструктури

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та міністр транспорту США Піт Буттіджедж підписали Меморандум про співробітництво.

Детальніше
Усі разом маємо забезпечити, щоб Росія не мала жодного успіху в агресії проти України – звернення Президента Володимира Зеленського

Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 85-го дня війни.

Детальніше
Кубраков пояснив завдання Мінінфраструктури по плану від Єврокомісії

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков розповів про те, яким є основне завдання Міністерства інфраструктури України при виконанні стратегічного плану "Відновлення України", затвердженого Єврокомісією.

Детальніше