Новини Волині

Волиняни провели в останню путь Миколу Сорочука Детальніше
Уряд змінив методику формування спроможних громад Детальніше
На ремонт доріг місцевого значення в 2020-му спрямують 738 млн 406 тис. грн

За результатами численних нарад у голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка в області напрацювали перелік доріг місцевого значення, які планують ремонтувати у 2020-му році.

Детальніше
Легалізація паливного бізнесу на Волині дає перші результати

За підсумками роботи силових структур області щодо припинення незаконного обігу та торгівлі нафтопродуктами, на 16 січня 2020 року, 304 приватних підприємств отримали ліцензію на право реалізовувати або зберігати пальне.

Детальніше
На Волині 31 дитину-сироту забезпечено житлом

У 2019 році на Волині за кошти обласного та державного бюджетів придбали житло для 31 дитини-сироти. Ще в 10 оселях проведено ремонтні роботи.

Детальніше
Проєкт реконструкції санаторію «Лісова пісня» включили до об’єктів, які фінансуватимуться за кошти ДФРР

Реконструкцію лікувального корпусу №4 з добудовою басейну та спортзалу у Волинському лікувальному санаторії «Лісова пісня» можуть розпочати вже у цьому році. Фінансувати проект планують за кошти Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

Детальніше
24-25 січня на Волині Дні жалоби за загиблим в ООС військовослужбовцем

Розпорядженням голови Волинської облдержадміністрації 24 та 25 січня 2020-го року оголошено Днями жалоби за загиблим в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил  волинянином-військовослужбовцем Миколою Сорочуком.

Детальніше
Погоджено попередній перелік інвестиційних проєктів, що фінансуватимуться за кошти ДФРР у 2020-му році

До попереднього переліку об’єктів, які фінансуватимуться 2020 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку планується включити 14 проєктів із залишковою кошторисною вартістю – 525 млн 700 тис грн.

Детальніше
Три нових освітніх заклади планують відкрити до кінця 2020 року на Волині Детальніше