Новини Волині

Україна отримала перші вакцини від COVID-19 в рамках механізму COVAX

Сьогодні в Україну доставили перші вакцини в рамках механізму COVAX - безпрецедентної ініціативи світової солідарності щодо забезпечення глобального доступу до вакцин від COVID-19.

Детальніше
Конкурс «Наша громада» шукає проєкти розвитку територіальних громад

29 березня телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запустили конкурс місцевих проєктів «Наша громада».

Детальніше
У 2021 році в рамках ДФРР Волинь отримає 154 мільйони гривень

На будівництво та реконструкцію проєктів, що фінансуватимуться у 2021 році коштом Державного фонду регіонального розвитку, Волинь отримає понад 154 мільйони гривень. До переліку входить сім проєктів освітньої, спортивної та культурної інфраструктури.

Детальніше
На Волині стартувала 16 Всеукраїнська акція «Серце до серця» – «Здорові немовлята!»

В усіх регіонах України, зокрема й на Волині, проходить 16-та Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!». Акція стартувала 1 квітня 2021 року і триватиме до 30 вересня 2021 року.

Детальніше
Волинь: оперативна інформація на 16 квітня

За минулу добу на Волині зареєстровано 426 випадків захворювання на COVID-19

Детальніше
На Волині відбулося засідання Координаційної ради з проблем ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та наркоманії

У Луцьку обговорили основні питання щодо профілактики, виявлення та лікування соціально значимих захворювань. Зокрема, 15 березня 2021 року у головній адмінбудівлі області під керівництвом заступниці голови облдержадміністрації Людмили Тимощук відбулося засідання обласної Координаційної ради з проблем ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та наркоманію.

Детальніше
«Велике будівництво-2021»: перші 50 амбулаторій у сільських громадах готові приймати відвідувачів

Завершені будівельні роботи у 50 амбулаторіях, що розташовані у сільських громадах. Рухаємося за планом – у межах Програми Президента «Велике будівництво» до кінця року запрацюють 200 амбулаторій.

Детальніше
Президент України призначив лучанці державну стипендію

Президент України призначив державні стипендії видатним діячам культури і мистецтва. Відповідний Указ Володимир Зеленський підписав 13 квітня 2021 року. У переліку стипендіатів – одна волинянка.

Детальніше
Медичні експерти та представники Волинської ОДА розповіли про вакцинальну кампанію проти COVID-19 під час онлайн-брифінгу

15 квітня 2021 року у пресцентрі Волинської ОДА відбувся онлайн-брифінг, про вакцинальну кампанію у регіоні. В обговоренні взяли участь заступниця голови місцевої ОДА Людмила Тимощук, т.в.о. директора комунального підприємства «Волинський обласний центр громадського здоров'я» Волинської обласної ради Сергій Новосад, а також головний спеціаліст управління охорони здоров'я облдержадміністрації Людмила Рожко.

Детальніше