Новини Волині

У кожній громаді Волині повинен бути ЦНАП

Про це наголосила під час робочої наради з керівниками районних військових адміністрацій заступниця голови ОДА (CDTO) Вікторія Левчук. Зокрема, йшлося про відкриття нових центрів надання адміністративних послуг.

Детальніше
У Луцьку пройшла акція «Кров для ЗСУ»

Більше 50-ти людей сьогодні здали кров для військових у спеціальному автомобілі біля Волинської ОВА. Водночас 123 жителі громади стали донорами у приміщенні обласного центру служби крові.

Детальніше
Відправили допомогу Херсонщині

Сьогодні на світанку з Волині відправили допомогу для ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС.

Детальніше
Брифінг щодо результатів перевірок укриттів області

З 2 по 6 червня на Волині проводились перевірки захисних споруд. Сьогодні, 7 червня 2023 року, під час брифінгу начальник ОВА Юрій Погуляйко разом з керівником обласного управління ДСНС Володимиром Грушовінчуком розповіли про результати інспекції.

Детальніше
На Волині сформували першу допомогу, яку відправлять на Херсонщину для допомоги ліквідації наслідків підтоплень

Про це стало відомо за результатами наради начальника ОВА Юрія Погуляйка з головами РДА, структурними підрозділами ОДА, волонтерами та представниками бізнесу області щодо допомоги мешканцям затопленої Херсонщини.

Детальніше
Минулого тижня Волинь прийняла більше 30-ти внутрішньо переміщених осіб

З 29 травня по 6 червня 2023 року на Волинь приїхали 35 внутрішніх переселенців. Загалом з початку повномасштабного вторгнення наша область прийняла 77 686 вимушено евакуйованих осіб.

Детальніше
Твоя кров може воювати. Стань донором: у Луцьку та Ковелі можна здати кров для військових

ГО «Рух Змін» організовує на Волині акцію «Кров для ЗСУ».

Детальніше
Брифінг щодо формування спроможної мережі закладів охорони здоров’я Волинського госпітального округу

Що таке спроможна мережа Волинського госпітального округу? Як відбувалося її формування у нашій області? Коли буде затверджений проєкт спроможної мережі?

Детальніше
Сьогодні стартувала основна сесія національного мультипредметного тесту

Основна сесія НМТ проходитиме з 5 по 23 червня. Тестування відбувається у дві зміни: перша – з 10:00, друга – з 15:00 за київським часом у всіх країнах, окрім США та Канади.

Детальніше