Новини Волині

Зміна функцій між державними органами влади не вплине на отримувачів субсидій і пільг

З 1 жовтня 2022 року виплачувати субсидії і пільги буде Пенсійний фонд України. Детальніше про нововведення розповіли директор департаменту соціального захисту населення ОДА Оксана Гобод та її заступниця Олена Маркусик під час брифінгу 28 вересня 2022 року.

Детальніше
Як уникнути інфекційних хвороб у місцях скупчення людей?

Варто пам’ятати, масові скупчення людей створюють додаткові ризики передачі інфекційних хвороб.

Детальніше
У Володимирському районі обговорили програму допомоги малим агровиробникам

На Волині триває навчання для представників профільних структур щодо державної підтримки аграріїв, які займаються сільськогосподарською діяльністю. Мова йде про домогосподарства, фізичних осіб, які здійснюють діяльність пов’язану з веденням особистого селянського господарства та самозайнятих осіб у сфері сільського господарства. Особисту участь в обговоренні нової державної програми допомоги агровиробникам взяв перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко.

Детальніше
Брифінг Волинської ОДА щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг з 1 жовтня 2022 року. (ВІДЕО)

Брифінг Волинської ОДА щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг з 1 жовтня 2022 року. Спікери: - директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Гобод - заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Маркусик.

Детальніше
У Волинській області розмістять додаткові системи оповіщення

Впродовж тижня Волинь отримає 20 автоматичних електросирен. Про це стало відомо 27 вересня 2022 року під час робочої наради за участю заступника голови ОДА Олександра Троханенка, представників ДСНС області та структурних підрозділів облдержадміністрації.

Детальніше
Універсальний всюдихід – для волинських прикордонників

Вчора, 27 вересня 2022 року, начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко передав універсальний всюдихідний «багі» на потреби волинського прикордонного загону.

Детальніше
В області продовжують приймати внутрішніх переселенців

Минулої доби, 27 вересня 2022 року, на Волині розселили 17 внутрішньо-переміщених осіб. Загалом з початку війни в області прийняли 73 тис. 603 переселенці.

Детальніше
Від сьогодні на Волині змінено час комендантської години

Комендантська година триватиме з 00.00 год. до 05.00 год.

Детальніше
Минулої доби в області розселили 45 внутрішніх переселенців

На Волині прийняли 73 тис. 586 внутрішньо-переміщених осіб. З них 45 – минулої доби, 27 вересня 2022 року.

Детальніше