Новини Волині

«Відчуваю, що мій кидок ще десь всередині, готується і чекає свого часу», - волинська метальниця молота Ірина Климець про підготовку до Олімпійських ігор

Ірина Климець – Майстер спорту України міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор у Ріо-де-Женейро та Токіо. Здобула 5 місце на чемпіонаті світу, бронзова призерка кубка Європи та командного чемпіонату Європи, чемпіонка всесвітньої Універсіади також посіла 5 місце чемпіонаті Європи. Багаторазова чемпіонка України та лідер збірної команди України з метання молоту.

Волейболісти Нововолинського ліцею №5 – чемпіони Волині

Вчора у Луцьку відбулася фінальна гра з волейболу серед юнаків за квиток у всеукраїнський етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Волонтер з Волині отримав урядову нагороду

Очільнику громадської організації «Жест допомоги» Ярославу Котилку оголошено Подяку прем’єр-міністра України за волонтерську діяльність.

В області розпочали кампанію з імунізації диких м'ясоїдних тварин

З 22 до 31 травня у Волинській області проводитимуть весняну кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Усього заплановано розкласти більше 375 тисяч доз на території площею 15030 квадратних кілометрів.

Цінності та історії стійкості: у Луцьку ділились досвідом ментальної опори

На Волині триває місяць обізнаності про ментальне здоров'я. Сьогодні у Луцьку в Мистецькому просторі обласної наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки відбувся захід «Осмислення. Цінності та історії стійкості».

На Волині закінчується весняно-польова кампанія

Умови для проведення всіх видів польових робіт ускладнювалися через недостатність вологи, але це не завадило активному старту посіву ярини.

Всеукраїнські шкільні ліги: футзалісти Заборольського ліцею представлятимуть Волинь!

Вчора у Луцьку відгриміло урочисте відкриття обласного турніру «Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч».

Начальник ОВА Юрій Погуляйко взяв участь у роботі сесії Волинської обласної ради

У сесійній залі працювали 55 депутатів. У порядку денному - понад 40 питань.

Волинь – Люблін: представники обох регіонів обговорили реалізацію спільних проєктів

Заступник голови ОДА Олександр Троханенко зустрівся з воєводою Люблінського воєводства Кшиштофом Коморським та депутатом Люблінського воєводства Збігнєвом Войцеховським.