Новини Волині

Мінцифра запустила платформу, що полегшить щоденну роботу ЦНАП

Платформа Дія Центрів — онлайн-майданчик, що спростить взаємодію громадян та працівників Центрів надання адмінпослуг. Ми прагнемо, щоб якість обслуговування у ЦНАПах перевищила очікування відвідувачів. Запуск Платформи Дія Центрів — наступний крок до сучасного держсервісу в кожному куточку України.

Детальніше
На Волині розпочались командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля – 2021» та навчальні збори з оперативним резервом 2-ої черги військовозобов’язаних

Масштабні командно-штабні навчання з командування об’єднаних сил Збройних сил України «Об’єднані зусилля – 2021» та навчальні збори з оперативним резервом 2-ої черги військовозобов’язаних військових частин А7028, А7059, А7064 стартували сьогодні, 22 вересня 2021 року на Волині. З цього приводу відбулась робоча зустріч голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з військовим комісаром обласного центру комплектування та соціальної підтримки Романом Куликом.

Детальніше
Волинь: оперативна інформація на 22 вересня

За минулу добу на Волині зареєстровано 137 випадків захворювання на COVID-19

Детальніше
В області посилять карантинні заходи відповідно до жовтого» рівня епіднебезпеки

З 23 вересня на Волині та усіх регіонах України відбудеться посилення протиепідемічних заходів у зв’язку із встановлення «жовтого» рівня епіднебезпеки. Таке рішення прийняла Державна комісія ТЕБ та НС 21 вересня 2021 року, у якій в режимі відеоселектору взяв участь голова ОДА Юрій Погуляйко.

Детальніше
До уваги волинських ЗМІ: проводиться конкурс журналістських робіт від Мінрегіон

До 30 вересня 2021 року триває прийом заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» із преміями до 20 тисяч гривень.

Детальніше
Замість вибоїн – якісне асфальтоване покриття: завершується відновлення дороги від Нововолинська до Іванич

Шлях від Нововолинська до Іванич на дорозі Т-03-05 Нововолинськ – Іваничі – Павлівка – Локачі завершують ремонтувати. Зокрема, відновлення 15-кілометрового шляху розпочалося у 2020 році у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Детальніше
Від Згоран до Любомля: відновлення доріг Шацького краю триває

Більше 45 кілометрів територіальних доріг в напрямку Світязя реконструйовано цьогоріч в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Відновлене асфальтне покриття, підсилена дорожня основа, відремонтовані мости - важливий для мешканців та гостей області автошлях Т-03-02 перебуває на фінальній стадії будівельних робіт.

Детальніше
Волинь: оперативна інформація на 21 вересня

За минулу добу на Волині зареєстровано 134 випадки захворювання на COVID-19

Детальніше
Як отримувати інсулін безоплатно: рекомендації НСЗУ

З 1 жовтня пацієнти з діабетом зможуть отримати інсуліни безоплатно або з доплатою в будь-якій аптеці, яка працює за договором з Національною службою здоров'я. Вартість інсулінів аптеці відшкодує Національна служба здоров’я України.

Детальніше