24 березня 2023, 16:05
останні оновлення: 16 травня 2024

Розпорядження від 03 березня 2023 року № 90

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

03 березня 2023 року             Луцьк                             № 90

 

Про затвердження тарифів

на платні послуги з проведення

медичних оглядів, що надаються 

комунальним підприємством

«Ковельська поліклініка

Волинської обласної ради»

 

Зареєстровано в Західному

міжрегіональному управлінні

Міністерства юстиції

08 березня 2023 року за № 17/353

Відповідно до частини першої статті 6, частин першої, третьої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини першої статті 3 Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», абзацу п’ятого пункту 12 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», абзацу третього пункту 8 розділу I Переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров'я, та вищих медичних навчальних закладах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1138, з метою приведення нормативно-правових актів Волинської обласної військової адміністрації у відповідність до вимог чинного законодавства України

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Затвердити тарифи на платні послуги з проведення медичних оглядів, що надаються комунальним підприємством «Ковельська поліклініка Волинської обласної ради», що додаються.
  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 30 березня 2021 року № 151 «Про затвердження тарифів на платні послуги з проведення медичних оглядів, що надаються комунальним підприємством “Ковельська поліклініка Волинської обласної ради”», зареєстроване в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Львів) 19 квітня 2021 року за № 21/2234.
  1. Юридичному управлінню апарату Волинської обласної державної адміністрації (Віталій Потапенко) подати це розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.
  1. Департаменту економічного розвитку, зовнішніх зносин та з питань туризму і курортів Волинської обласної державної адміністрації (Вероніка Бальбуза) забезпечити офіційне опублікування цього розпорядження.
  1. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Мовенка.

Начальник                                                                          Юрій ПОГУЛЯЙКО

 

Опубліковано у громадсько-політичному тижневику «Волинська газета» 22 березня 2023 року № 12 (1428).