26 лютого 2019, 16:56
останні оновлення: 16 травня 2024

Розпорядження від 26 лютого 2019 року № 96 "Про переоформлення ліцензії з централізованого водопостачання та водовідведення, виданої Любешівському комунальному підприємству «ЛЮБЕШІВ-КОМФОРТ-СЕРВІС»

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

26 лютого 2019 року                         м.Луцьк                                                   № 96      

Про переоформлення ліцензії

з централізованого водопостачання та водовідведення,

виданої Любешівському комунальному підприємству

«ЛЮБЕШІВ-КОМФОРТ-СЕРВІС», на безстрокову

Відповідно до законів України «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, постанов Кабінету Міністрів України»    (зі змінами та доповненнями):

  1. Переоформити за заявою ліцензіата ліцензію на право провадженнягосподарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення серія АВ № 343983, видану Любешівському комунальному          підприємству «ЛЮБЕШІВ-КОМФОРТ-СЕРВІС» (код ЄДРПОУ 38711430, місцезнаходження: 44200, Волинська обл., Любешівський район, смт Любешів, вул. Бондаренка,  буд. 90А), на безстрокову.
  2. Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації (А.Пиріг) у встановленому порядку переоформити ліцензію та подати її на підпис голові обласної державної адміністрації.
  3. Ліцензію від 13 лютого 2014 року серія АВ № 343983 визнати недійсною.
  4. Відділу інформаційної політики обласної державної адміністрації (К.Мариневич) забезпечити оприлюднення розпорядження на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації на наступний день після підписання.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації В.Цьося.

Голова                                                                                                  О.САВЧЕНКО

Пиріг 778 119