21 березня 2024, 17:02
останні оновлення: 16 травня 2024

Розпорядження від 15 березня 2024 року № 117

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

15 березня 2024 року                        м. Луцьк                                                 № 117

Про проведення оцінювання корупційних ризиків

Відповідно до статей 6, 11 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28 грудня 2021 року № 30/21, який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17 лютого 2022 року за № 219/37555, з метою встановлення ймовірності вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень працівниками обласної державної адміністрації, встановлення причин, умов та наслідків можливого вчинення таких правопорушень, а також аналізу ефективності наявних заходів контролю, спрямованих на запобігання реалізації корупційних ризиків, та підготовки Антикорупційної програми Волинської обласної державної адміністрації на 2024–2026 роки

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 1. Розпочати проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Волинської обласної державної адміністрації у форматі самооцінювання устрок до 01 травня 2024 року.
 1. Керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації у триденний строк з дня оприлюднення цього розпорядження на офіційному вебсайті обласної державної адміністрації забезпечити надання сектору з питань запобігання та виявлення корупції обласної державної адміністрації кандидатур для включення до складу робочої групи з оцінювання корупційних ризиків обласної державної адміністрації (далі – робоча група).
 1. Управління інформаційної та внутрішньої політики обласної державної адміністрації (Каріна Мариневич) забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному вебсайті обласної державної адміністрації не пізніше трьох робочих днів від дня видання.
 1. Завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції обласної державної адміністрації (Олександр Кондрацький):
  • забезпечити організацію проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності обласної державної адміністрації;
  • забезпечити можливість надання представниками громадськості кандидатур для включення до складу робочої групи шляхом направлення пропозицій на електронну адресу vpoor@voda.gov.ua протягом 10 днів з дня оприлюднення цього розпорядження;
  • розробити проєкт розпорядження начальника обласної військової адміністрації про утворення робочої групи, затвердження її персонального складу та Положення про неї;
  • поінформувати Національне агентство з питань запобігання корупції про початок проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності обласної державної адміністрації шляхом направлення відповідного листа із гіперпосиланням на це розпорядження після його розміщення на офіційному вебсайті обласної державної адміністрації;
  • підготувати в установленому порядку за результатами оцінювання корупційних ризиків у діяльності обласної державної адміністрації Антикорупційну програму обласної державної адміністрації на 2024–2026 роки у строк до 15 травня 2024 року.
 1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20 грудня 2021 року № 845.
 1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Начальник                                                                                 Юрій ПОГУЛЯЙКО                     

Олександр Кондрацький 778 166