Новини Волині

Цифрові рішення для профтехосвіти: представники області взяли участь у міжнародній конференції

Представники Волинської області взяли участь у німецько-українській онлайн-конференції «Цифрові рішення в освіті: кращі практики & майбутні тренди». Зокрема Волинь представляли керівниця управління освіти і науки облдержадміністрації Людмила Плахотна та викладачі Володимир-Волинського центру професійної освіти і Луцького ВПУ будівництва та архітектури.

Детальніше
Волинь: оперативна інформація на 23 вересня

За минулу добу на Волині зареєстровано 238 випадків захворювання на COVID-19

Детальніше
2000 шкіл, які вакцинували понад 80% колективу, подались на конкурс "Вакциновані й відкриті" – прийом заявок триває до 29 вересня

Для участі в національному конкурсі "Вакциновані й відкриті" від Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та магазину гаджетів і аксесуарів “Цитрус” для шкіл, колективи яких вакцинуються від COVID-19, зареєструвалось вже понад 2000 закладів. 

Детальніше
МОЗ та Uklon пропонують промокоди на поїздки вакцинованим від COVID-19

Компанія Uklon та МОЗ запустили спільну ініціативу, щоби заохотити українців пройти вакцинацію від COVID-19. Тим, хто зробить щеплення принаймні першою дозою антиковідної вакцини, Uklon даруватиме -50 % на три поїздки.

Детальніше
В області працюють над розбудовою системи трансплантації Волині

Розбудову системи трансплантації Волинської області обговорив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко із провідними спеціалістами-трансплантологами Київської обласної клінічної лікарні Михайлом Загрійчуком та Миколою Поляковим під час робочої зустрічі за участі керівника Волинської обласної клінічної лікарні Олександра Дударя, що відбулась сьогодні, 22 вересня 2021 року.

Детальніше
159 000 доз вакцини CoronaVac отримала Україна у рамках COVAX

Дитячий фонд Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 159 600 доз вакцини CoronaVac від COVID-19, у рамках COVAX.

Детальніше
Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» запустив онлайн-платформу для вивчення історії в школах

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» запустив освітній IT-продукт – онлайн-платформу «Червона точка пам’яті» https://edu.babynyar.org/. Ця освітня платформа створена для практичного вивчення історії Другої світової війни та Голокосту.

Детальніше
Україна та ЄС продовжують поглиблювати інтеграційні процеси у відносинах

Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 22 вересня відбулося чергове засідання Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Детальніше
Семеро волинян отримали державні відзнаки

Сьогодні, 22 вересня 2021 року, відбулись урочисті збори з нагоди вітання волинян, чиї професійні досягнення відзначили на державному рівні. Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко вручив державні нагрудні знаки, присвоєні Указом Президента України.

Детальніше