14 серпня 2020 року
останні оновлення: 14 серпня 2020 року

Приватне акціонерне товариство «Володимир-Волинська птахофабрика»

До уваги громадськості!

Оприлюднення оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Приватного акціонерного товариства «Володимир-Волинська птахофабрика» «Будівництво артезіанських свердловин (видобування питних підземних вод з ділянки надр) з метою забезпечення технологічних та господарсько-питних потреб забійного цеху, розташованого на території Гайківської сільської ради, урочище Підруддя, 1, Турійського району, Волинської області»

 

Відповідно ст. 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності за № 20191164770 (будівництво артезіанських свердловин (видобування питних підземних вод з ділянки надр) з метою забезпечення технологічних та господарсько-питних потреб забійного цеху, розташованого на території Гайківської сільської ради, урочище Підруддя, 1, Турійського району, Волинської області) Приватне акціонерне товариство «Володимир-Волинська птахофабрика» 13.08.2020 оприлюднило оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та надало громадськості доступ до звіту з оцінки пливу на довкілля для ознайомлення в порядку, визначеному ст. 4 Закону.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у заголовку оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Відповідно до п. 21 ст. 17 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля», з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді), про що зазначається в оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та у звіті про громадське обговорення. У цей період громадські слухання, передбачені статтею 7 цього Закону, не проводяться і на дати, що припадають на цей період, не призначаються. Заплановані громадські слухання, дата проведення яких припадає на цей період, вважаються такими, що не відбулися, і повторно не проводяться.

Детально ознайомитись зі звітом з оцінки впливу на довкілля можна за посиланням: http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/4770/reports/7g5pfJyh2Z.pdf а також у приміщеннях:

  1. Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації - 43027, м. Луцьк, майдан Київський, 9, тел. (0332) 778232;
  2. ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика». Адреса: 44700, Волинська область, м. Володимир-Волинський, вул. Н. Ужвій, 1. Контактна особа – керівник проектного відділу Гедз Дмитро Володимирович. Дата з якої громадськість може ознайомитись з документами - 14.08.2020;
  3. Гайківський старостинський округ Оваднівської сільської ради (колишня Гайківська сільська рада). Адреса: Волинська область, Турійський район, с.Гайки, вул. Шевченка, 3. Контактна особа Жолоб Анатолій Федорович. Дата з якої громадськість може ознайомитись з документами - 14.08.20р.