07 лютого 2022 року
останні оновлення: 07 лютого 2022 року

Шацький національний природний парк (рекр. пункт"Полісянка")

До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Шацького національного природного парку від 07 лютого 2022 року № 2022249395.

Метою зазначеної планованої діяльності є розміщення рекреаційного пункту (бази відпочинку) для довгострокового відпочинку відвідувачів національного парку; розміщення рекреаційного пункту (наметового містечка); будівництво будиночків літнього типу та облаштування прилеглої території на рекреаційному пункті «Полісянка».

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів, з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання – Шацьким національним природним парком до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/9395/reports/rhiXhpXJKC.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації.

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу Управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації, м. Луцьк, Київський майдан, 9, тел. (0332) 74 01 32, або на електронну адресу: eco@voleco.voladm.gov.ua