05 жовтня 2022, 16:36
останні оновлення: 28 листопада 2023

Спільне українсько-польське підприємство в формі товариства з обмеженою відповідальністю «Модерн-Експо»

До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Спільного українсько-польського підприємства в формі товариства з обмеженою відповідальністю «Модерн-Експо» від 05 жовтня 2022 року № 202210410035.

Метою зазначеної планованої діяльності є модернізація та переоснащення існуючих виробничих цехів (в тому числі виробничих процесів) підприємства та добудова нових зі збільшенням обсягів виготовлення продукції до
500 тис. од./рік та облаштування додаткової автостоянки на 121 машино-місце.

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів, з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання – Спільним українсько-польським підприємством в формі товариства з обмеженою відповідальністю «Модерн-Експо» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля можна у відділі оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації.

До завершення воєнного стану інформація у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля відображається частково.

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу Управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації, м. Луцьк, Київський майдан, 9, тел. (0332) 74 01 32, або на електронну адресу: eco@voleco.voladm.gov.ua