03 вересня 2020 року
останні оновлення: 14 червня 2021 року

ТОВ "ФРУКТИ ПОЛІССЯ"

До уваги громадськості!

Оприлюднення оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ «ФРУКТИ ПОЛІССЯ» «Будівництво об’єктів сільськогосподарського призначення, в т.ч. системи поливу з насосною станцією (фертигаційний вузол) на орендованих землях ТОВ "ФРУКТИ ПОЛІССЯ" у Ківерцівському районі Волинської області, за межами населених пунктів Омельненської сільської ради (Тростянецька ОТГ)»

 

Відповідно ст. 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності за №201912265086 (Будівництво об’єктів сільськогосподарського призначення, в т.ч. системи поливу з насосною станцією (фертигаційний вузол) на орендованих землях ТОВ "ФРУКТИ ПОЛІССЯ" у Ківерцівському районі Волинської області, за межами населених пунктів Омельненської сільської ради (Тростянецька ОТГ)) ТОВ «ФРУКТИ ПОЛІССЯ» 03.09.2020 оприлюднило оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та надало громадськості доступ до звіту з оцінки пливу на довкілля для ознайомлення в порядку, визначеному ст. 4 Закону.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у заголовку оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді). Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Відповідно до п. 21 ст. 17 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля», з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді), про що зазначається в оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та у звіті про громадське обговорення. У цей період громадські слухання, передбачені статтею 7 цього Закону, не проводяться і на дати, що припадають на цей період, не призначаються. Заплановані громадські слухання, дата проведення яких припадає на цей період, вважаються такими, що не відбулися, і повторно не проводяться.

Детально ознайомитись зі звітом з оцінки впливу на довкілля можна за посиланням: http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/5086/reports/ZEYn53Bj1g.pdf, а також у приміщеннях:

  1. Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації – м-н Київський, 9, м. Луцьк, тел. (0332) 778169;
  2.   ТОВ «Фрукти Полісся» - вул. Шляхова 42 Ж, с. Омельне, Ківерцівський р-н, Волинська обл.;
  3. Тростянецька сільська об’єднана територіальна громада - вул. Волі, 23, с.Тростянець, Ківерцівський р-н, Волинської обл.