02 жовтня 2020 року
останні оновлення: 02 жовтня 2020 року

ТзОВ "ГЛУСКО РІТЕЙЛ" (с.Вишнів)

До уваги громадськості!

Оприлюднення оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТзОВ "ГЛУСКО РІТЕЙЛ" «Встановлення стаціонарного автомобільного газозаправного пункту (АГЗП), який розміщуватиметься на діючій автомобільній заправній станції (АЗС)» (фактична адреса: 44351 Волинська обл, Любомльський р-н, с. Вишнів, вул. Київська, 15)

Відповідно ст. 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності за № 2020796098 (Встановлення стаціонарного автомобільного газозаправного пункту (АГЗП), який розміщуватиметься на діючій автомобільній заправній станції (АЗС) (фактична адреса: 44351 Волинська обл, Любомльський р-н, с. Вишнів, вул. Київська, 15)) ТзОВ «ГЛУСКО РІТЕЙЛ» 02.10.2020 оприлюднило оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та надало громадськості доступ до звіту з оцінки пливу на довкілля для ознайомлення в порядку, визначеному ст. 4 Закону.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у заголовку оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді). Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Відповідно до п. 21 ст. 17 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля», з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді), про що зазначається в оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та у звіті про громадське обговорення. У цей період громадські слухання, передбачені статтею 7 цього Закону, не проводяться і на дати, що припадають на цей період, не призначаються. Заплановані громадські слухання, дата проведення яких припадає на цей період, вважаються такими, що не відбулися, і повторно не проводяться.

Детально ознайомитись зі звітом з оцінки впливу на довкілля можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/6098/reports/6V158oeU8a.pdf, а також у приміщеннях:

  1. Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації за адресою: 43027, м. Луцьк, майдан Київський, 9, тел. (0332) 778169;
  2.   ТОВ «ГЛУСКО РІТЕЙЛ» за адресою: 03110, м. Київ, вул. Солом'янська, буд. 11;
  3. Вишнівська сільська рада ОТГ за адресою: 44351, Волинська обл, Любомльський р-н, с. Вишнів, вул. Незалежності, 80а.