20210622173056.JPG, фото
22 червня 2021 року

Голова ОДА Юрій Погуляйко бере участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Здорова Україна»

22 та 23 червня 2021 року голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко перебуватиме у Києві, де проходить Всеукраїнський форум «Україна 30. Здорова Україна».

Зокрема, сьогодні під час форуму Президент України Володимир Зеленський представив загальнонаціональну програму «Здорова Україна».

«Здорова Україна – це популяризація здорового способу життя, розвиток спортивної інфраструктури в громадах, доступність спорту для всіх верств населення. Втішений, що на Волині хороша ситуація із спортивною інфраструктурою та активні жителі. Про це свідчить кількість сучасних спортивних майданчиків на території області, навіть у найвіддаленіших куточках, які я часто відвідую у рамках робочих поїздок у райони. Однак, впевнений, що програма Президента України дозволить розширити спортивну інфраструктуру області для занять фізичною культурою та зробить її ще доступнішою», - зазначив голова ОДА Юрій Погуляйко на своїй сторінці у Facebook.

Адже, як розповів Глава держави, програма має три складові, котрі розраховані на всі вікові категорії та групи населення, має різні форми й напрямки, які передбачають досягнення головної мети – українці мають жити довше.

Так, перша складова програми – це модель здорової школи, де ідеться про популяризацію спортивних секцій та гуртків, нові онлайн-додатки, якими діти та батьки зможуть користуватись під час занять спортом.

Інші складові програми Президента «Здорова Україна» стосуються тих, хто давно закінчив школу. Мова про запровадження так званих медичних чекапів – повні обстеження кожні два роки. А для деяких категорій – кожного року.

І третя складова програми передбачає створення «активних парків» і спортивних майданчиків. Вони мають з’явитися в усіх куточках України та стати локаціями здорової країни, мета яких – «спорт для всіх», цікавий і доступний для мільйонів українців. Це стане гарною профілактикою захворювань.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.