20230305202328.jpg, фото
05 березня 2023, 12:22

Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави, яке відбулося у Львові.

Учасниками зустрічі особисто та в онлайн-форматі стали всі члени Конгресу, які представляють як центральні органи влади, так і регіональне керівництво, голови міст, сіл, зокрема й тих, що нині тимчасово окуповані. 

Як наголосив Президент України Володимир Зеленський, сьогодні необхідно визначення рішень, щоб зробити нашу державу ще міцнішою. На всіх рівнях – від центральних урядових структур до управління громадами країни. 

Держава повертає людям усе необхідне для життя: транспорт, зв’язок, соціальні виплати, медичне обслуговування, постачання електрики, води, а також відновлює інфраструктуру. 

Але попереду ще багато роботи, і серед пріоритетних завдань Глава держави назвав безпекові й оборонні виклики, соціальний захист громадян, відновлення інституцій на деокупованих територіях, відбудову у звільнених районах, посилення енергетичної спроможності громад та стратегічні питання розвитку держави, зокрема антикорупційну діяльність. 

Саме над цим і працювали під час засідання Конгресу.