20230905112418.JPG, фото
05 вересня 2023, 11:20

Нотаріусів області привітали з професійним святом

Щороку 2 вересня в Україні відзначають День нотаріату. За дорученням начальника ОВА Юрія Погуляйка, кращих працівників галузі привітав його заступник – Олександр Троханенко.

Як зазначив Олександр Троханенко, існування української правової держави без функціонування нотаріату – неможливе. Тому професія вимагає високого професіоналізму, відповідальності, порядності та ґрунтовних знань.

«Щодня своєю працею ви підтримуєте верховенство права, недоторканність прав та свобод громадян. Тому хочу подякувати всім за сумлінну працю. Щиро бажаю, аби в родинах був мир і спокій, здоров’я, щастя та радість. А в роботі – успіхів та плідної роботи, поваги та довіри від волинян, нових звершень під мирним небом України. Та найголовніше – ніколи не зупинятися на досягнутому. Вперед до Перемоги!», – звернувся заступник голови облдержадміністрації до присутніх.

Окрім того, вручив почесні грамоти обласної державної адміністрації. Зокрема, за сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток державної правової політики та з нагоди професійного свята – Дня нотаріату, приватних нотаріусів нагороджено:
- Оксану Розпутняк – Луцького міського нотаріального округу Волинської області;
- Ігоря Горбачука – Камінь-Каширського районного нотаріального округу Волинської області;
- Світлану Кушнір – Луцького міського нотаріального округу Волинської області.

До слова, в області працюють 19 державних та 120 приватних нотаріусів. За кількісними і якісними показниками результатів роботи волинський нотаріат визнано найефективнішим серед 7 західних областей України.