20211111214521.JPG, фото
11 листопада 2021 року

Волинь привітала польську спільноту з Днем незалежності Республіки Польща

За участю Генерального Консула Республіки Польща в Луцьку Славоміра Місяка сьогодні, 11 листопада, відбувся концерт фортепіанної музики з нагоди Національного Свята Незалежності Республіки Польща. В урочистостях, що пройшли у Волинському обласному театрі ляльок, за дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка участь взяв його заступник Ігор Чуліпа. Також польську спільноту з державним святом привітали заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт та заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк. 

Відтак, Ігор Чуліпа привітав присутніх учасників заходу з річницею Незалежності Польщі, зазначивши, що 103 роки – це визначний ювілей, та висловив сподівання, що як Польща, так і Україна обов’язково відзначать тисячолітні ювілеї обох держав. 

Також заступник очільника області передав Славоміру Місяку вітальну адресу з нагоди свята від голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, у якій, зокрема, зазначається: 

«Міжнародна співпраця Волині та Польщі є важливою складовою україно-польських відносин, які формувалися протягом тривалого історичного періоду.  

Сьогодні Польща динамічно розвивається, успішно пройшовши непростий процес реформування. Відтак, для України та Волині, зокрема, досвід становлення польської держави є цінним, а стратегічне партнерство та дружня співпраця обох народів сприятиме реалізації євроінтеграційного курсу української держави. 

Від імені волинян висловлюю слова щирої вдячності за активну підтримку у реалізації спільних проектів та розширення простору для двостороннього співробітництва. 

Сподіваюся на подальшу співпрацю і реалізацію потенціалу України та Польщі, спрямовані на зміцнення та розвиток наших ділових стосунків у конструктивному і взаємовигідному руслі».

 

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації