20211116104220.jpg, фото
16 листопада 2021 року

Завдяки праці медіа мовників скорочується відстань між містами та людьми, робота стає продуктивнішою, а побут — більш комфортним

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

Щороку 16 листопада своє професійне свято відзначають працівники радіо, телебачення та зв'язку України. Саме в цей день у 1924 році Українське радіо вперше вийшло в ефір українською мовою. 

Тож у цей день вітаю усіх працівників електронних мас-медіа Волині – журналістів, дикторів, операторів, редакторів, видавців, режисерів, Інтернет-провайдерів, адже саме вони забезпечують нам доступ до актуальної та об’єктивної інформації.

В сучасному світі глобальних інформаційних обмінів, швидких соціальних, економічних, культурних процесів радіо та телебачення, мобільний зв'язок, Інтернет, сучасні цифрові технології супроводжують наше життя всюди. Завдяки праці медіа мовників скорочується відстань між містами та людьми, робота стає продуктивнішою, а побут — більш комфортним.

Ми можемо вийти на зв'язок із будь-якої точки світу, насолоджуватися чіткою картинкою фільмів та передач, завжди бути в курсі подій, що відбуваються. Без інформаційних комунікацій сьогодні неможливо уявити успішний соціально-економічний розвиток держави та інтеграцію країни в новітні глобальні процеси.

Звичайно, за всім цим стоять люди, які роблять значний внесок у розвиток інформаційних технологій, розширюють спектр та покращують якість медіа послуг.

У сфері електронних комунікацій Волині працює чимало професіоналів, відповідальних та творчих людей. Дякую за вашу працю, професіоналізм, креативний підхід до справи, ініціативність та об’єктивну критику.

З нагоди професійного свята зичу вам творчих ідей, нових проєктів, радісних новин, цікавих сюжетів, ексклюзивного контенту  та роботи у здоровому, чесному конкурентному середовищі. Нехай ефіри виходять без затримок, а зв'язок завжди буде без перешкод.

Голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко