Новини Волині

Волинських медиків вчать сучасним підходам до діагностики та лікування серцево-судинних недуг

У рамках реалізації навчального компоненту субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проєкту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей» у краї вже третій місяць поспіль тривають навчання, які до кінця року охоплять загалом понад тисячу осіб – лікарів загальної практики-сімейних лікарів та фельдшерів і лікарів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Наразі, станом на кінець липня, відбулося 15 одноденних модулів із 45-ти запланованих.

В обласному центрі Волині стартував відкритий кубок України з дзюдо та командний чемпіонат України з дзюдо

До Луцька з’їхалися близько трьох сотень спортсменів з 21-ї області та міста Києва, аби взяти участь у відкритому кубку України та командному чемпіонаті України з дзюдо. Змагання проходять на базі СРК «Адреналін Сіті» з 30 липня по 1 серпня 2019 року.

Т.в.о. голови ОДА Олександр Киричук проінспектував хід реконструкції дороги Київ-Ковель-Ягодин

На трасі Київ-Ковель-Ягодин вже завершують основні види робіт з реконструкції ділянки, протяжністю 4,1 км.

В Луцьку до Дня протидії торгівлі людьми дивилися фільм «Жінка в полоні»

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у Волинській області пройшов ряд заходів в рамках інформаційної акції, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, сучасного рабства та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2019 рік
Олександр Киричук здійснив робочу поїздку у Любомльський район
На Волині відремонтують комунальних доріг на 93,4 мільйона гривень

В обласному центрі Волині обговорили питання виконання капітального та поточного середнього ремонту вулиць та доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

«Невидимі»: в обласному центрі проводять інформаційну кампанію до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

За оціночними даними Міжнародної організації з міграції, за роки незалежності України від торгівлі людьми постраждали понад 230 тисяч осіб.

Волинь відстоює позицію укрупнення до чотирьох районів: у Мінрегіон відправлять протокол засідання робочої групи

Більшість членів регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Волинської області підтримали пропозицію укрупнення регіону до чотирьох районів, а не трьох, як пропонували у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.