20201007101102.png, фото
06 жовтня 2020 року
останні оновлення: 17 листопада 2020 року

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕНОГО УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКОГО БІЗНЕС-ФОРУМУ В РЕСПУБЛІЦІ АВСТРІЯ 15-16 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ

В Республіці Австрія 15-16 вересня 2020 року за участю Президента України Володимира Зеленського проведено українсько-австрійський бізнес- форум.

 

Завданням Форуму є співпраця австрійських компаній «Kapsch TrafficCom», «ASFINAG», «RPHI», «Siemens Mobility», «VAMED» з українськими підприємствами у напрямках управління дорожнім рухом, будівництва, експлуатації та фінансування автомагістралей, будівництва об’єктів нерухомості, охорони здоров’я.

 

Володимир Зеленський закликав до активізації двосторонньої торговельно-економічної співпраці та відзначив історії успіху австрійських компаній в Україні.

 

Австрійський бізнес зацікавлений у втіленні інфраструктурних проєктів в Україні. Спільні проєкти у сфері дорожньої інфраструктури дадуть змогу, зокрема, знизити рівень смертності на українських автошляхах. Також обговорено проєкт імплементації системи дорожнього збору з метою фінансування будівництва доріг в Україні.

 

Представники австрійського бізнесу закликали розвивати спільні логістичні проєкти. Також вони наголосили на важливості полегшення ведення бізнесу в Україні та розвитку системи «єдиних вікон».