02 жовтня 2020 року
останні оновлення: 17 листопада 2020 року

ДО УВАГИ УКРАЇНСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ!

ДО УВАГИ УКРАЇНСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ!

Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві повідомляє, що керівництво йорданської мережі супермаркетів «Cozmo» зацікавлене у розширені номенклатури товарів українського виробництва, зокрема органічних продуктів, меду, виробів із м’яса, грибів різних видів (в тому числі сушених), ягід різних видів, твердих сирів. Провівши аналіз товарів, які продаються у вказаній мережі, визначено, що найбільше користуються попитом крупи (особливо крупа гречана), вироби зі свинини, алкоголь.                        

Також є перспектива створення в магазинах промостенду з українськими товарами та можливість поставки пробної партії різноманітних товарів українського виробництва до Йорданії.   

Разом з тим інформуємо про можливість реалізації в Йорданії українських товарів під місцевим брендом та поставок м’яких іграшок українського виробництва до мережі магазинів «Hаmleys».  

У разі зацікавленості у виході на ринок Йорданського Хашимітського Королівства та співпраці з йорданськими мережами супермаркетів «Cozmo» і «Hаmleys», пропонуємо звертатися в Міністерство розвиту економіки, торгівлі та сільського господарства України, контактна особа –  О.Ботвіннік, ел.пошта: obotvinnik@me.gov.ua.