10 листопада 2021 року
останні оновлення: 02 лютого 2022 року

ТзОВ «АМіЛа»

До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТзОВ «АМіЛа» від 09 листопада 2021 року № 20211198882.

Метою зазначеної планованої діяльності є розміщення на території існуючої виробничої бази ТзОВ «АМіЛа» мобільної асфальтобетонної установки продуктивністю по виробництву а/б сумішей для будівництва та ремонту автомобільних доріг - 50 т/год, фірми «WIBAU», за адресою: 44800, Волинська область, Ковельський район, смт Турійськ, вул. Привокзальна, 40.

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів, з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання – ТзОВ «АМіЛа» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/8882/reports/GPhMrix1Ce.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації.

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу Управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації, м. Луцьк, Київський майдан, 9, тел. (0332) 74 01 32, або на електронну адресу: eco@voleco.voladm.gov.ua