01 грудня 2021 року
останні оновлення: 02 лютого 2022 року

ПП «Агро-Експрес-Сервіс»

До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ПП «Агро-Експрес-Сервіс» від 30 листопада 2021 року № 202111309009.

Метою зазначеної планованої діяльності є технологічне переоснащення технологічного устаткування жомосушильного відділення цукрового заводу, заміна застарілого обладнання, встановлення сучасної сушарки бурякового жому та жомогрануляційного цеху, в тому числі складів його зберігання та транспортувального обладнання.

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів, з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання – ПП «Агро-Експрес-Сервіс» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/9009/reports/NjBb-DzC2J.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації.

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу Управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації, м. Луцьк, Київський майдан, 9, тел. (0332) 74 01 32, або на електронну адресу: eco@voleco.voladm.gov.ua