20200512103817.jpg, фото
12 травня 2020 року
останні оновлення: 21 жовтня 2020 року

Святкова естафета з нагоди Всесвітнього дня медичної сестри

 2020 рік став роком медсестринства. Більшість працівників охорони здоров'я в усьому світі - це медичні сестри. Проте роль медсестер у суспільстві та навіть в медичному середовищі залишається недооціненою.

Вирішення цього питання потребує не тільки покращення умов праці та підвищення заробітної плати, а комплексного  підходу, що включає більш якісний та сучасний рівень освіти медичних сестер, розширення медичних практик, зміни системи управління.

Медичні сестри – це ті працівники закладів охорони здоров’я, які супроводжують людину з моменту її народження і до останнього подиху.

Сьогодні, 12 травня, відзначається Всесвітній день медичної сестри.  

В області всього працює більше 22 тисячі осіб в галузі охорони здоров’я.

З них 3,7 тисячі лікарів і 9,200 тисячі молодших спеціалістів з медичною освітою: фельдшерів, акушерок, медичних сестер, лаборантів, фармацевтів, медичних статистиків, молодших сестер по догляду за хворими.

Медики відзначають, що роботу лікаря й медсестри не можна розділити. Щоправда, навантаження медсестер втричі більше, аніж у лікарського персоналу.

З нагоди свята бажаємо  вам міцного здоров’я, благополуччя, миру, поваги, успіхів та оптимізму. За Вашу скромність і вірність обов’язку – честь і шана. За Ваші недоспані ночі нехай віддячить Вам доля сторицею.

Радості, добра і любові вам.