19 вересня 2019 року
останні оновлення: 27 травня 2021 року

Повідомлення Довжицької сільської ради (с.Граддя Маневицького району)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

  1. Повна назва документа державного планування:

Внесення змін в генеральний план с.Граддя Довжицької сільської ради Маневицького району  Волинської області. Ця містобудівна документація призначена для обгрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території населеного пункту і визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки та благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища історичного населеного місця.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:Довжицька сільська рада Маневицького  району Волинської області.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) здійснення процедури обговорення стратегічної екологічної оцінки  відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» розпочато з дня оприлюднення  документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, а саме  з 19 вересня 2019 року на сайті Маневицької районної державної адміністрації  (post@manadm.gov.ua) та триватиме до 31 жовтня 2019 р.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки. Усі зауваження і пропозиції одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) отримати інформацію та ознайомитися зі звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічну інформацію, у тому числі пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна в Довжицькій  сільській раді за адресою: вул.Робітнича, 3 с.Довжиця, Маневицького району, Волинської, області, 44644, тел.0682514600

Контактна особа Деркач Сергій Сергійович 0682514600

г) зауваження і пропозиції подаються на поштову адресу: Довжицька  сільська рада, вул.Робітнича, 3 с.Довжиця, Маневицького району, Волинської, області, 44644, тел.0682514600, та електронну адресу Dovzhytsa@ukr.net до 31.10.2019 року.

д) наявна екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – знаходиться в Довжицькій  сільській раді.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.