22 квітня 2019 року
останні оновлення: 13 листопада 2020 року

Повідомлення Княгининівської сільської ради (с.Зміїнець Луцького району)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту з стратегічної екологічної оцінки

Повна назва документа державного планування

Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування очисних споруд с. Зміїнець, Луцького району, Волинської області. У Звіті з СЕО проведена оцінка впливу нового проекту детального плану території на складові довкілля, а також на стан здоров’я населення.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Княгининівська сільська рада Луцького району.

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

  • дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Княгининівської сільської ради maiaky-rada.gov.ua – 14 березня 2019 року. Заяву опубліковано 14 березня 2019 року в газетах: «Афіша Волині» та «Програма-Панорама».

Дата подання Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування очисних споруд с. Зміїнець Луцького району, Волинської області, повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку, розміщення звіту з СЕО та детального плану території на офіційному веб-сайті Княгининівської сільської ради maiaky-rada.gov.ua – 18 квітня 2019 року. Повідомлення опубліковано 18 квітня 2019 року в газетах: «Афіша Волині» та «Програма-Панорама».

  • способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документа державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.
  • дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання відбудуться 17 травня 2019 року о 14:00 годині в приміщенні Княгининівської сільської ради Луцького району (с.Княгининок, вул.Соборна,77);
  • орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитись з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоровям населення, що стосується документа державного планування: Княгининівська сільська рада. Адреса: 45630, вул.Соборна,77, с.Княгининок, Луцький район, Волинська область;
  • орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Княгининівська сільська рада. Адреса: 45630, вул.Соборна,77, с.Княгининок, Луцький район, Волинська область.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

  • місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Княгининівська сільська рада. Адреса: 45630, вул.Соборна,77, с.Княгининок, Луцький район, Волинська область.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.