04 червня 2021 року
останні оновлення: 04 червня 2021 року

Повідомлення Локачинської селищної ради (смт Локачі, вул. Луцька, 90)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

  1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території для реконструкції автозаправної станції під багатопаливну автозаправну станцію в межах населеного пункту за адресою: Волинська область, Локачинський район, смт Локачі, вул. Луцька, 90, загальною площею 0,0804 га.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Локачинська селищна рада.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення:
    • Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та її оприлюднення в газетах: «Волинська газета» від 01 квітня 2021 року №13(1325), «Селянське життя» від 01 квітня 2021 року №12(7751).
    • Дата подання повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку в газетах: «Волинська газета» від 27 травня 2021 року №21 (1333), «Селянське життя» від 27 травня 2021 року №19 (7758).
    • Способи участі громадськості:

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

3.4. Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: не заплановані.

3.5. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, де можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Локачинська селищна рада Локачинського району Волинської області

45501, Волинська область, Локачинський район, смт Локачі, вул. Миру, 23.

3.6. Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень та пропозицій:

Пропозиції надавати на адресу – Локачинська селищна рада Локачинського району Волинської області, на адресу: 45501, Волинська область, Локачинський район, смт Локачі, вул. Миру, 23.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

3.7 Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Локачинська селищна рада Локачинського району Волинської області, за адресою: 45501, Волинська область, Локачинський район, смт Локачі, вул. Миру, 23.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.