19 листопада 2020 року
останні оновлення: 27 травня 2021 року

Повідомлення Любомльської районної державної адміністрації (в адміністративних межах Рівненської сільської ради)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа

державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

  1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території на земельну ділянку з кадастровим номером 0723384900:04:001:1429 для будівництва та обслуговування автозаправного комплексу, АЗС та АГЗП, автомийки та станції технічного обслуговування автомобілів розташованої в адміністративних межах Рівненської сільської ради (за межами населених пунктів), праворуч автодороги Київ-Ковель-Ягодин км. 501+100 Любомльського району Волинської області.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Любомльська районна державна адміністрація.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Любомльської державної адміністрації http://lbmadm.gov.ua/ – 01 жовтня 2020 року. Публікація заяви в газеті «Новий погляд» № 36 від 02 жовтня 2020 року, в газеті «Наше життя» № 75 від 30 вересня 2020 року.

Дата подання Детального плану території на земельну ділянку з кадастровим номером 0723384900:04:001:1429 для будівництва та обслуговування автозаправного комплексу, АЗС та АГЗП, автомийки та станції технічного обслуговування автомобілів розташованої в адміністративних межах Рівненської сільської ради (за межами населених пунктів), праворуч автодороги Київ-Ковель-Ягодин км. 501+100 Любомльського району Волинської області, повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО та детального плану території на офіційному веб-сайті Любомльської державної адміністрації http://lbmadm.gov.ua/ - 29 жовтня 2020 року. Публікація в газеті «Наше життя» – 28 жовтня 2020 р., в газеті «Новий погляд» – 30 жовтня 2020 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту про СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):        громадські слухання відбудуться 19 листопада 2020 р. о 12:00 год в приміщенні Рівненської сільської ради за адресою: Волинська обл., Любомльський р-н, с. Рівне, вул. Шкільна, буд. 2.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Любомльська районна державна адміністрація. Адреса: 44300, Волинська обл., м. Любомль, вул. Незалежності, 23.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Любомльська районна державна адміністрація. Адреса: 44300, Волинська обл., м. Любомль, вул. Незалежності, 23. Ел. адреса – info@lbmadm.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов'язаної із здоров'ям населення, що стосується документа державного планування - Волинська обл., м. Любомль, вул. Незалежності, 23.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.