11 травня 2021 року
останні оновлення: 27 травня 2021 року

Повідомлення Оваднівської сільської ради (с.Білин Володимир-Волинський район)

  1. Повна назва документа державного планування: Проєкт змін до генерального плану поєднаного з детальними планами території окремих частин с.Білин Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Оваднівська сільська рада.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

3.1. Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення в газетах: «Слово правди» від 25 березня 2021 року та «Місто вечірнє» від 01 квітня 2021 року.

3.2. Дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку шляхом оприлюднення в газетах: «Слово правди» та «Місто вечірнє» від 29 квітня 2021 року.

3.3. Способи участі громадськості:

Для недопущення поширення коронавірусу COVID-19 на території Оваднівської сільської ради громадське обговорення проводиться у форматі письмових зауважень, коментарів та пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

3.4. Дата, час і місце проведення громадських слухань: не заплановані.

3.5. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Оваднівська сільська рада, за адресою: вул. Перемоги, 20, с. Овадне, Володимир-Волинський район, Волинська область, 44720.

3.6. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Оваднівська сільська рада, за адресою: вул. Перемоги, 20, с. Овадне, Володимир-Волинський район, Волинська область, 44720. Електронна адреса: ovadnesr@gmail.com. Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.

3.7. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Оваднівська сільська рада, за адресою: вул. Перемоги, 20, с. Овадне, Володимир-Волинський район, Волинська область, 44720.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.