29 жовтня 2019, 17:05
останні оновлення: 20 червня 2023

Повідомлення Звиняченської сільської ради Горохівського району (с.Звиняче)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для реконструкції, будівництва та обслуговування птахоферми площею 6,2708 га на вул. Козацькій у с.Звиняче Горохівського району Волинської області

 

  1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території для реконструкції, будівництва та обслуговування птахоферми площею 6,2708 га на вул. Козацькій у с.Звиняче Горохівського району Волинської області.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Звиняченська сільська рада
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

3.1. Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та її оприлюднення: 24.09.2019.

3.2. Дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку:

Публікації повідомлення в газетах: «Горохівський вісник» від 17.10.2019 №43 та «Волинь нова» від 17.10.2019 №78.

3.3. Способи участі громадськості:

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження і пропозиції до проекту державного планування та звіту СЕО.

Зауваження і пропозиції подавати до Звиняченської сільської ради на адресу: 45725, Волинська обл., Горохівський р-н, с.Звиняче, вул.Шкільна, 29, або в електронному вигляді на адресу zvinyache.rada@gmail.com.

3.4. Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання заплановані на 11.11.2019 в приміщенні Звиняченської сільської ради за адресою: вул.Шкільна, 29, с. Звиняче, Горохівського району, Волинської області.

3.5. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Звиняченська сільська рада, за адресою: вул.Шкільна, 29, с.Звиняче, Горохівського району, Волинської області.

3.6. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – 45725, Волинська обл., Горохівський р-н, с.Звиняче, вул.Шкільна, 29, або в електронному вигляді на адресу zvinyache.rada@gmail.com. Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів та триває з 12 жовтня до 10 листопада 2019 року.

3.7.  Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Звиняченська сільська рада, за адресою: 45725, Волинська обл., Горохівський р-н, с.Звиняче, вул.Шкільна, 29.

  1. 4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.