25 серпня 2021 року
останні оновлення: 18 листопада 2021 року

ТОВ «НАФТА ПММ»

До уваги громадськості!

Оприлюднення оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності

ТОВ «НАФТА ПММ»

«Реконструкція комплексу будівель і споруд наземного складу паливно-мастильних матеріалів: Волинська область, Луцький район, с.Рованці, вул. Промислова, 17»

Відповідно ст. 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності за № 2021497668 (реконструкція комплексу будівель і споруд наземного складу паливно-мастильних матеріалів: Волинська область, Луцький район, с. Рованці, вул. Промислова, 17) ТОВ «НАФТА ПММ» 25.08.2021 оприлюднило оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та надало громадськості доступ до звіту з оцінки пливу на довкілля для ознайомлення в порядку, визначеному ст. 4 Закону.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді). Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Детально ознайомитись зі звітом з оцінки впливу на довкілля можна за посиланням: http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/7668/reports/UVfnwcfC1z.pdf , а також у приміщеннях:

  1. Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації за адресою: 43027, м. Луцьк, майдан Київський, 9, тел. (0332) 778 232;
  2.   ТОВ «НАФТА ПММ» за адресою: Волинська область, Луцький район, с.Рованці, вул. Промислова, 17, тел. (0332) 76 74 31;
  3. Боратинська сільська рада за адресою: Волинська область., Луцький район, с. Боратин, вул. Центральна, буд. 15.