18 листопада 2021 року
останні оновлення: 18 листопада 2021 року

ТОВ «Волинська ягідка» (на земельній ділянці загальною площею 75,7 га)

До уваги громадськості!

Оприлюднення оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ «Волинська ягідка» «Посадка/вирощування ягідних культур та будівництво/функціонування системи краплинного зрошення насаджень чорниці з водонакопичувальним басейном на земельній ділянці загальною площею 75,7 га ТОВ «Волинська ягідка» на землях Ковельського (Шацького) району Волинської області.»

 

Відповідно ст. 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності за № 20201215166 (посадка/вирощування ягідних культур та будівництво/функціонування системи краплинного зрошення насаджень чорниці з водонакопичувальним басейном на земельній ділянці загальною площею 75,7 га ТОВ «Волинська ягідка» на землях Ковельського (Шацького) району Волинської області) ТОВ «Волинська нафтогазова компанія» 18.11.2021 оприлюднило оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та надало громадськості доступ до звіту з оцінки пливу на довкілля для ознайомлення в порядку, визначеному ст. 4 Закону.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді). Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Детально ознайомитись зі звітом з оцінки впливу на довкілля можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/5166/reports/6hODWeN7TX.pdf, а також у приміщеннях:

  1. Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації за адресою: 43027, м. Луцьк, майдан Київський, 9, тел. (0332) 778169;
  2. ТОВ «Волинська ягідка», за адресою: 44300, Волинська область, Ковельський (Любомльський) район, м. Любомль, вул. Чапаєва, 13, контактна особа - Василь Голядинець, тел. +380971531776;
  3. Світязький старостинський округ, за адресою: 44021, Волинська область, Ковельський (Шацький) район, с. Світязь, вул. Жовтнева, 68, контактна особа - Віктор Плейтух, тел.: 03355-29502.