16 листопада 2021 року
останні оновлення: 16 листопада 2021 року

ТзОВ «ГП БАЗИС»

До уваги громадськості!

Оприлюднення оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТзОВ «ГП БАЗИС» «Капітальний ремонт прирейкового складу нафтопродуктів з заміною наземних резервуарів для зберігання дизельного палива, за адресою: вул. Наталії Ужвій, 3 в м. Володимир-Волинський Волинської області на земельній ділянці площею 1,1864 га»

Відповідно ст. 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності за № 2021637983 (капітальний ремонт прирейкового складу нафтопродуктів з заміною наземних резервуарів для зберігання дизельного палива, за адресою: вул. Наталії Ужвій, 3 в м. Володимир-Волинський Волинської області на земельній ділянці площею 1,1864 га) ТзОВ «ГП БАЗИС» 15.11.2021 оприлюднило оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та надало громадськості доступ до звіту з оцінки пливу на довкілля для ознайомлення в порядку, визначеному ст. 4 Закону.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді). Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Детально ознайомитись зі звітом з оцінки впливу на довкілля можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/7983/reports/WQHRhEZmp9.pdf, а також у приміщеннях:

  1. Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації за адресою: 43027, м. Луцьк, майдан Київський, 9, тел. (0332) 778169;
  2. ТзОВ «ГП БАЗИС», за адресою: 44700, Волинська область, м. Володимир-Волинський, вул. Наталії Ужвій, 3;
  3. Приміщення Володимир-Волинської міської ради, за адресою: 44701 Волинська область, м. Володимир-Волинський, вул. Данила Галицького, 5.