10 березня 2020 року
останні оновлення: 10 березня 2020 року

Українсько-чесський бізнес-форум

Інформація для суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності

щодо українсько-чесського бізнес-форуму

Торгово-промислова палата України інформує, що 11 березня 2020 року в рамках проведення IX засідання Українсько-чеської Міжурядової комісії з питань економічного, промислового га науково-технічного співробітництва в ГПП України відбудеться Українсько-чеський бізнес-форум. Чеську делегацію, до якої входять представники різних секторів економіки, очолює Віце-прем'єр-міністр, міністр промисловості га торгівлі Чеської Республіки, Голова Міжурядової комісії з чеського боку п. Карел Гавлічек.

Співорганізаторамн Форуму виступають Торгово-промислова палата України спільно із Союзом промисловості та транспорту Чеської Республіки та Палатою Чеської Республіки з економічних зв'язків з країнами СНД за підтримки Посольства Чеської Республіки в Україні та Посольства України у Чеської Республіки.

Програма заходу включатиме пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-чеського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Чехії та інші актуальні питання, після чого відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл України та Чехії.

До участі у форумі запрошуються українські компанії, заінтересовані у налагодженні коопераційних стосунків з Чеською Республікою, представники державних установ та органів влади.

На даний час Чехія є високорозвиненою та успішною європейською країною і динамічною експортоорієнтованою економікою, яка завоювала міцні позиції па європейських та світових ринках. Україна входить до 20 найбільших торговельних партнерів Чехії і займає у цьому рейтингу четверте місце серед країн, що не входять до ЄС.

До пріоритетних напрямків українсько-чеського ділового співробітництва традиційно належать: промисловість, конвенціональна та альтернативна енергетика, енергоефективніть та енергозбереження, транспорт, логістика, туризм, сільське господарство та сфера ВІ1К.

Робочі мови заходу - українська, чеська та англійська, переклад забезпечується.

Дата проведення: 11 березня 2020 р. (середа), 10.00. (програма додається).

Місце проведення: ТПП України, зала «Колізей» (Київ. вул. Велика Житомирська, 33)

Програма: летальна програма заходу буде оголошена найближчим часом, а також викладена па сайті ТПП України.

Для представників системи ТПП України та державних установ участь безкоштовна. Реєстрація та оплата участі - через сайт ТПП України:

(https://www.ucci.огg.ua/events/forums-and-conferences/ukrayinsko-chesrii-biznes-forum-2 ).

Контакти для довідок: (044) 461 98 07, 461 98 08,

Ольга Бондаренко (boi-ier@ucci.org.ua),

Анна Любима (ast-ier@ucci.org.ua)