27 травня 2020 року
останні оновлення: 27 травня 2020 року

Звіт про роботу управління в лютому 2020 року

У лютому 2020 року діяльність управління містобудування та архітектури облдержадміністрації була направлена на реалізацію в регіоні містобудівної та регіональної політики. Відповідно до вимог чинного містобудівного законодавства здійснювався моніторинг щодо планування і забудови територій області та забезпечувалось виконання доручень і завдань Президента України та Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрації з питань, що стосувались: забезпечення  територій області містобудівною документацією та контролю за її реалізацією; оприлюднення матеріалів містобудівної документації; здійснення контролю за використанням земель.

Протягом лютого 2020 року  начальник управління Томчук М.І. брав участь:

  • у нарадах, які проводились при заступниках голови обласної державної адміністрації з розгляду та вирішення проблемних питань, які виникають в процесі об’єднання територіальних громад області;
  • у засіданні робочої групи з розгляду проєкту Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Волинської області на період до 2027 року (07.02.2020);
  • у нараді щодо легалізації роботи лісопильних об’єктів та нелегального обігу деревини на території області (19.02.2020).

У лютому в управлінні розглянуто 16 письмових звернень громадян та  7 запитів на публічну інформацію. Усім заявникам надано кваліфіковані відповіді у терміни, визначені чинним законодавством.