04 грудня 2019 року
останні оновлення: 04 грудня 2019 року

Звіт про роботу зі зверненнями громадян у І півріччі 2019 року

Протягом І півріччя 2019 року в управлінні містобудування та архітектури обласної державної адміністрації проводилась системна робота із забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, забезпечення їх кваліфікованого, обʼєктивного та своєчасного розгляду.

У І півріччі 2019 року в управління надійшло 86 письмових звернень громадян (за аналогічний період 2018 року –12), в яких порушувались питання про експертну грошову оцінку та прийняття рішення щодо продажу у спільну власність заявникам земельної ділянки несільськогосподарського призначення; надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства; надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості водного фонду;  виділення земельних ділянок учасникам АТО; сприяння продовження та розірвання терміну дії договорів оренди землі; внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Волинської області. У встановлені законодавством терміни авторам звернень були надані кваліфіковані відповіді.

Протягом І півріччя 2019 року на особистому прийомі у керівництва управління побувало 2 особи (у І півріччі 2018 року – 3). Питання, що розглядались на прийомі, стосувались надання консультацій щодо отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури обʼєднаних територіальних громад у 2019 році.

Відповідно до плану роботи управління питання про роботу зі зверненнями громадяну І півріччі 2019 року було предметом розгляду на оперативній нараді у заступника начальника управління 04.07.2019. На нараді було наголошено на тіснішій співпраці управління з місцевими органами містобудування та архітектури з метою більш ефективного і оперативного вирішення на місцях порушених питань та попередження надходження повторних звернень громадян.

Питання своєчасного і якісного розгляду звернень громадян в управлінні містобудування та архітектури перебуває на постійному контролі.