20220918100858.png, фото
18 вересня 2022 року

18 вересня відзначають своє професійне свято працівники лісової галузі

Той, хто любить паростки кленові,
І діброві молоді ростить,
Той достойний людської любові,
Бо живе й працює для століть!
М.Рильський

🌲 18 вересня відзначають своє професійне свято працівники лісової галузі.

Кажуть, що ліси – це легені планети, а на Волині ліс – серце. Адже третина області вкрита лісовими насадженнями. Ліс дарує, годує, обігріває, приносить втіху і затишок. Ліси – це важливий ресурс, використання якого потребує відповідальності та розуму. З впевненістю можу стверджувати, що зелене серце Волині в надійних руках.

В той же час волинські лісомисливські господарства стали потужною підтримкою для армії. Висловлюю щиру подяку за допомогу лісівників в облаштуванні українсько-білоруського кордону, волонтерстві, фінансовій та матеріальній підтримці колег із постраждалих від війни регіонів.

Знаю, що лісова галузь також зазнала непоправних втрат. Серед ваших колег є ті, хто віддав життя на службі за свою державу – вічна слава і пам'ять Героям України.

Дякую усім працівникам лісової галузі Волині за ефективну та злагоджену роботу. Щиро вітаю фахівців лісових господарств, охорони, лісової та деревообробної промисловості із професійним святом.

Наснаги, сил і терпіння. Міцного здоров'я вам і вашим родинам, добра і злагоди, наочного результату ваших дій і многії ліса!

Зі святом!

🇺🇦 Все буде Перемога!