20210721145540.JPG, фото
21 липня 2021 року

77-ма річниця визволення від нацистських загарбників: в області вшанували пам’ять визволителів

Сьогодні, 21 липня 2021 року, на Меморіальному комплексі «Вічної слави» волиняни вшанували світлу пам’ять полеглих, низько вклонилися усім, хто доклав неймовірних зусиль для визволення рідного краю.

Цьогоріч виповнюється 77 років із дня звільнення Волинської області від загарбників.

На знак великої шани та поваги до кожного  учасника визвольної війни, усі присутні сьогоднішнього заходу поклали квіти до пам’ятника Невідомому солдату, вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання, священники відслужили панахиду за загиблими у кривавих боях.

Долучилися до заходів і представники влади, зокрема заступник голови ОДА Анатолій Костик, заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт та Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Для кожного з нас Друга світова війна – це національна трагедія, під час якої загинули мільйони українців. На землях Волині бойові дії тієї війни тривали у вересні 1939 року та у червні-липні 1941 року. А в 1944 році війна на території  Волинської області тривала до двадцятих чисел липня, коли були визволені останні населені пункти області. Остаточною датою звільнення Волині від нацизму вважається 21 липня 1944 року. За роки окупації нацисти знищили понад 165 тисяч мирних волинян.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації