20220627145346.jpg, фото
27 червня 2022 року

Аграрні підприємства Волині оглянув Міністр аграрної політики та продовольства України

Вчора, 26 червня, Волинь відвідав Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський. Разом із заступником голови ОДА Олександром Троханенком та провідними волинськими господарниками міністр оглянув агропромислові підприємства області.

Заступник очільника ОДА розповів, що на Волині завершено весняну посівну кампанію під урожай 2022 року.

«Посівна площа в області становить 612 тисяч гектарів, з них більше 500 тисяч гектарів – озимі і ярі польові культури. Волинь планує бути з хлібом, але й про технічні культури не забули – хоча цьогоріч в дещо меншій кількості, – зазначив Олександр Троханенко. – Погода сприяє і аграрії готуються до збору врожаю».

Зокрема, в цьогорічних жнивах будуть задіяні більше 3-ох тисяч зернозбиральних комбайнів, в тому числі 537 одиниць у сільськогосподарських підприємствах, а решта – в господарствах населення.

Тож на Волині уже готують місця для зберігання врожаю. Так, в області завершується спорудження ще одного елеваторного господарства. Зокрема, міністр агрополітики відвідав цей об’єкт будівництва та відзначив високий рівень розвитку підприємства та його потужностей.

Також Микола Сольський подякував волинським господарникам за те, що в складний для країни час вони продовжують інвестувати в аграрну галузь та працюють на економіку нашої держави.