20230607180040.JPG, фото
07 червня 2023, 18:00

Брифінг щодо результатів перевірок укриттів області

З 2 по 6 червня на Волині проводились перевірки захисних споруд. Сьогодні, 7 червня 2023 року, під час брифінгу начальник ОВА Юрій Погуляйко разом з керівником обласного управління ДСНС Володимиром Грушовінчуком розповіли про результати інспекції.

Як повідомив головний рятувальник регіону, на Волині перевірено усі 1 982 об’єкти цивільного захисту населення. Їх обстежували 68 співробітників ДСНС, 123 поліцейських та 43 представники органів місцевого самоврядування.

«Готові ж до використання за призначенням 1 553 укриття, це майже 80% від загальної кількості», – сказав очільник області.

У решти були виявлені порушення – обмежений доступ, незадовільний санітарний стан, також є й в аварійному стані та затоплені грунтовими водами. Частина не відповідали технічним вимогам, а деякі були зачинені на момент перевірки.

Слід нагадати, що відповідальність за утримання укриття несуть балансоутримувачі приміщень, де знаходяться сховища. Тож за підсумками перевірок буде проведено засідання регіональної комісії ТЕБ та НС, де затвердять чіткі терміни усунення недоліків у захисних спорудах.

Також Юрій Погуляйко розповів під час брифінгу про результати наради з начальниками РВА, структурними підрозділи обласної адміністрації, волонтерами та представниками бізнесу Волині щодо допомоги мешканцям затопленої Херсонщини.